VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Rozhovor s trenérem Rájce

Rozhovor s trenérem Rájce Rájec-Jestřebí – Ještě v poločase zápasu nevěřil, že jeho tým udrží vedení. Po gólu na 3:1 už mohl pomalu začít slavit, Inzert Expres už neměl sílu na obrat. Od trenéra Rájce Jaroslava Málka se očekává důstojné přežití jara a pokud možno elegantní sestup. On však se svým týmem hned v prvním utkání ignoroval všechny ukazatele a na hřišti druhého týmu krajského přeboru drze zvítězil o dva góly. „Domácí měli místy drtivý tlak, ale ustáli jsme to,“ usmíval se po výhře 3:1 ve Znojmě Málek.O přestávce jste ve Znojmě vedli 2:1. Přesto jste prohlásil, že vítězství nevěříte.

Ano, začátek byl vyrovnaný, ovšem od našeho druhého gólu tlak postupně narůstal a nám se nedařilo podržet míč. Tak jsem si říkal, že je to špatné. Po přestávce mělo Znojmo až drtivou převahu, i když se do vyložených šancí nedostávalo.

Naopak vy jste třetím gólem rozhodli.

Z penalty se trefil Mazal. Přestože byl pak vyloučen po druhé žluté, tlak domácích v závěru spíš opadal. Zřejmě už neměli sílu ke zvratu.

Mazal vám bude chybět v neděli v Boskovicích.

Bude to velká ztráta, odehrál výborný zápas.

Ve Znojmě vám výborně zachytal také gólman Sova, kterého máte ze Slatiny.

Ten nás podržel. On chytal dorosteneckou ligu a pak dva roky nehrál. Bohužel má takové povolání, že jeden týden může a druhý ne.

Takže i on bude v Boskovicích chybět?

To ještě nevím, uvidíme až o víkendu.

V utkání ve Znojmě dával další góly Hájek i Vágner, tedy zkušení hráči táhli ty mladé?

Zkušení hráči zahráli výborně a to samozřejmě táhne i ty mladší. Tým podal opravdu kolektivní výkon, všichni bojovali s maximálním nasazením. Vyhráli jsme snahou a vůlí. A taky jsme měli i potřebné štěstí. Domácí měli zraněné hráče a je možné, že nás i trochu podcenili.

V neděli hrajete v Boskovicích na umělé trávě. Domácí jsou favoritem…

Boskovice mají velice zkušené hráče, bude to těžké. A umělá tráva je pro ně výhoda, odehráli na ní celou zimu. Nám by zase mohlo vyhovovat menší hřiště. Sám jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet.

Máte hodně těžký los. Po Boskovicích vás čeká druhé derby v Blansku. S kolika body budete spokojení po těchto dvou zápasech?

To bych neřešil, já bych si přál, aby to byly co nejvíc vyrovnané zápasy a abychom byli rovnocennými soupeři.

Zdroj:http://blanensky.denik.cz/fotbal_region/trener-rajce-malek-snaha-a-vule-to-byly-nase-zbrane-20120328.html

Vytisknout text k článku - Rozhovor s trenérem Rájce ... Vytisknout - Rozhovor s trenérem Rájce

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31