VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Rájec vyhrávat nezapomněl

Rájec vyhrávat nezapomněl Rájec-Jestřebí, Boskovice – Škoda, že to nebyl mistrovský zápas, říkají si po sobotě fotbaloví fanoušci Rájce. Aktuálně poslední tým krajského přeboru totiž v prvním přípravném utkání porazil na umělé trávě v Boskovicích Chlumec nad Cidlinou. Tým z I. A třídy.Hosté sice vedli 2:0 a později 3:1, ale Rájec dvěma brankami Vágnera a Mazala otočil na konečných 4:3. „Vítězství bych nepřeceňoval. Jednak to byl přípravný zápas a ani nevím, jestli Chlumec hrál v nejsilnější sestavě. Ale na druhou stranu jsem rád, že jsme dali nějaké góly. A také že jsem viděl naše nové hráče v akci,“ poznamenal po zápase rájecký kouč Jaroslav Málek.Ten na hřiště poslal jedenáctku složenou z několika dorostenců a také veteránů. Gólem se v novém působišti uvedl bývalý černohorský kanonýr Ondřej Čepa. V záloze Málkova týmu se objevil i lipovecký matador Lukáš Vágner. „Na jaře by za nás Lukáš měl hrát. Zřejmě v obraně,“ řekl k nové posile Málek. Právě Vágner vstřelil po změně stran dvě branky a smazal náskok Chlumce.Čtvrtý gól vstřelil střídající Mazal, který Rájci vypomohl z Černé Hory. „Měl jsem obavy, že nás bude málo,“ dodal Málek s tím, že posily Ráječtí usilovně shánění.

Další přípravný zápas sehraje Rájec za dva týdny. A bude to pikantní mač. V areálu brněnského VUT se totiž utká se Slatinou. Tu ze střídačky povede bouřlivák Jiří Záleský, který ještě na podzim trénoval právě Rájec.

Rájec-Jestřebí – Chlumec nad Cidlinou 4:3 (1:2), Čepa, Vágner 2, Mazal.
Rájec: Klíma – Kubásek, Palkanynec, Štrof, Svoboda – Skácel, Sedlák, Vágner, Pokorný – Čepa, Macháček (Stupka, Dvořák, Mazal)


Vytisknout text k článku - Rájec vyhrávat nezapomněl ... Vytisknout - Rájec vyhrávat nezapomněl

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31