VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

PU - Rousínov přehrál Soběšice

PU - Rousínov přehrál Soběšice Rousínov zahájil v sobotu serii přípravných zápasů. Na úvod změřil síly se Soběšicemi. S aktuálně jedenáctým týmem 1.A třídy skupiny A si poradil Framoz jednoznačně 6:0. Rousínovskou obranu soupeř nijak zvlášť vážně neprověřil. Naopak defenzivě Soběšic nadělal plno problémů útočník Růžička, který za poločas stačil vsítit hattrick.

Obrana Rousínova nastoupila v novém složení. Na pravém kraji hrál navrátilec z hostování ve Spartě Brno Kotouč. Na druhé straně odehrál utkání Pupp, který doposud hrál za B tým. Stoperskou dvojici tvořilo duo David Kubala a Milan Svoboda, který přešel do prvního týmu z dorostu a nutno podotknout, že utkání zvládl s naprostým přehledem. To se dá říct nejen o něm, ale o celé defenzivě Rousínova, která byla tentokrát dirigována brankářem Ustohalem. Ten je v Rousínově na zkoušce ze Sparty Brno a svým sobotním výkonem si určitě přidal první kladný kamínek do mozaiky s názvem Angažmá v Rousínově. Středová řada nastoupila do prvního poločasu v pětičlenné sestavě, kdy defenzivního záložníka hrála legenda Rousínovské kopané Libor Kupčík. Na pravém kraji zálohy nastoupil Kuklínek a zleva hrál navrátilec Kalouda, který opět zkouší štěstí v rousínovském dresu. Po zranění se do sestavy vrátil Fiala, který doplnil Buršíka ve středu zálohy a na hrotu nastoupil mladý Skokan.

Úvod zápasu přinesl rychlé rozuzlení, jak se bude hra vyvíjet. Po krasné střele z poza velkého vápna poslal "béčkovou" levou nohou Rousínov do vedení Fiala. O chvíli později pronikl mezi obránci do vápna Buršík a pohotově dloubl vybíhajícího brankáře. V prvním poločase stojí za zmínku ještě krásná přímočará akce, kdy po centru z pravé strany zakončoval Skokan do prázdné brány, ale rozhodčí odpískal ofsajd. Celou první půlku Rousínov kontroloval hru a až na pár šancí Soběšic, při kterých ukázal své kvality brankář Ustohal, k ničemu soupeře nepustil.

Do druhé půle přišlo několik změn v sestavě, místo Ustohala nastoupil do brány mladý Slovák, ve středu zálohy nahradil Kupčíka ofenzivněji laděný Outrata s tím, že Buršík se zatáhl na defenzivní štít zálohy. Kaloudu nahradil mladý Kameník a z pozice útočníka se přesunul Skokan na pravý kraj zálohy a na hrot nastoupil střelec Růžička. Po rozpačitém začátku druhé půle, kdy se Rousínovu nedařila kombinace a přišlo lehké podcenění soupeře, se mu podařilo hru zklidnit. Následně Růžička potvrdil roli střelce a přidal čistý hattrick. Po něm se ještě dokázal na dvakrát prosadit Outrata a zápas se dohrával v pohodovém tempu.


Framoz Rousínov - FC Soběšice 6:0 (2:0)
Branky: 
Růžička 3x, Fiala, Buršík, Outrata,

Sestava:
Ustohal ( 46. Slovák ) - Kotouč, Kubala, Svoboda, Pupp - Kalouda ( 46. Kameník ),
Buršík, Fiala ( 70. Kuklínek ), Kupčík ( 46. Outrata ) - Kuklínek (46. Růžička), Skokan

Vytisknout text k článku - PU - Rousínov přehrál Soběšice ... Vytisknout - PU - Rousínov přehrál Soběšice

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31