VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Ptejte se předsedy JmKFS Pavla Blahy

Ptejte se předsedy JmKFS Pavla Blahy Jihomoravský Krajský Fotbalový Svaz se snaží více přiblížit k fanouškům jihomoravského fotbalu. Dalším prvkem, kterým chce oba tyto světy přiblížit, jsou pravidelné videorozhovory. Dáváme vám možnost zaslat otázku na daného hosta. Tento váš dotaz pak položíme dané osobnosti. Z rozhovoru bude pořízen obrazový záznam, takže vám neujde ani to, jak se dotazovaný při odpovědi tvářil atd. Jako první bude na vaše otázky odpovídat předseda JmKFS Pavel Blaha.

Jihomoravský Krajský Fotbalový Svaz přichází s novinkou jak chce ještě více obohatit své internetové stránky. Na podzim jsme začali natáčet zápasy v našich soutěžích. V zimě jsme pak přidali sestřihy ze zajímavých fotbalových i společenských akcí. Nyní přidáváme další novinku.

Budeme vám přinášet pravidelné videorozhovory. Jak to bude fungovat? S předstihem vám dáme vědět, kterou osobnost jsme tentokrát pozvali. Vy pak budete moci posílat otázky, které by jste chtěli této osobnosti položit. Po určitém čase všechny otázky sesbíráme a natočíme s daným člověkem videorozhovor, ve kterém se ho zeptáme na vaše otázky.

První osobou, na kterou můžete směřovat své dotazy, není nikdo jiný než předseda JmKFS pan Pavel Blaha.
Pokud mu chcete položit nějakou otázku, tak není nic jednoduššího než ji zaslat na e-mail media@jmkfs.cz
Uzávěrka dotazů je 10.3.2011.

Vytisknout text k článku - Ptejte se předsedy JmKFS Pavla Blahy ... Vytisknout - Ptejte se předsedy JmKFS Pavla Blahy

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31