VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Přinášíme vám fotogalerii a nová videa

Blíží se nám začátek jarní části sezóny, a tak JmKFS stále pracuje na tom, aby vám dokázal nabídnout zase o něco víc. Víc informací, ale i obrázků. Ať už se jedná o ty, které zachycují okamžik nebo jsou pohyblivé. Na našich stránkách tak najdete nově fotogalerii. V sekci Live TV pak pro vás máme nová videa. Máte tak možnost shlédnout Ukázkový trénink přípravek a sestřihy z Finále halové části meziokresního turnaje "O pohár předsedy KM JmKFS", Vyhlášení 11 nejlepších fotbalistů OFS Blansko pro rok 2010 a Vyhlášení ankety Fotbalista roku 2010 OFS Břeclav.


Chceme nabídnout všem, kteří rádi fotí fotbalové zápasy, turnaje, vyhlášení anket, ale i dění na soustředěních či společenských akcích spojených s fotbalem, možnost zveřejnění jejich fotografií na oficiálních stránkách JmKFS v sekci Fotogalerie.

Stačí uložit vaše fotografie někde na internetu ( např.: http://www.uschovna.cz/) a poslat nám odkaz o uložení na media@jmkfs.cz. My pak v co nejkratší možné době fotky spracujeme a nabídneme ke shlédnutí celé jižní Moravě a nejenom jí.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE.
Další části našich stránek, kterou jsme rozšířili je Live TV. Kromě záznamů ze všech dosud natočených utkání a sestřihů toho nejlepšího co bylo během podzimu na krajských trávnících vidět, zde nyní najdete i ukázkový trénink přípravek a sestřihy z různých zajímavých akcí.

Podívat se můžete na:
1) Ukázkový trénink přípravek ze školení "Trenér fotbalu licence C", který se v listopadu odehrál v areálu ZŠ Janouškova. Odborným komentářem celý sestřih obohatil Petr Čejka. Trenér přípravky Zbrojovky Brno a zároveň trenér výběru MěFS Brno ve stejné kategorii.

2) Sestřih finále halové části meziokresního turnaje "O pohár předsedy KM JmKFS", které se odehrálo v únoru v hala TEZA v Hodoníně. Více informací o této mládežnické akci si můžete přečíst ZDE. V sestřihu nechybí rozhovory s aktéry i hosty tohoto prestižního meziokresního klání.

3) Reportáž z "Vyhlášení 11 nejlepších fotbalistů OFS Blansko pro rok 2010" ze zámeckého skleníku v Boskovicích. Samozřejmostí jsou rozhovory z většinou oceněných. Přesto máme ještě něco navíc. Koukněte a uvidíte. Pořadí oceněných najdete TADY.

4) Video z "Vyhlášení ankety Fotbalista roku 2010 OFS Břeclav", které se o uplynulém víkendu událo v divadle v Boleradicích.
Opět nechybí rozhovory s oceněnými. Nasajte atmosféru fotbalového galavečera.

Myslíme si, že nabídka je zajímavá. Určitě není konečná. Sledujte nadále dění na našich stránkách.

NOVÁ I DŘÍVE NATOČENÁ VIDEA NAJDETE TADY.


Vytisknout text k článku - Přinášíme vám fotogalerii a nová videa ... Vytisknout - Přinášíme vám fotogalerii a nová videa

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30