VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Pozvánka na jihomoravský fotbal

Pozvánka na jihomoravský fotbal O víkendu začíná jarní část II. ligy, do které zasáhnou i dva jihomoravské týmy. Ve stejný den, čas a na domácím hřišti přivítá Zbrojovka Brno Baník Sokolov a 1. SC Znojmo Tescomu Zlín.



Zbrojovka se nachází v sestupových vodách a tak musí proti hostům ze západních Čech bezpodmínečně na plno bodovat. Hráči Znojma se pokusí oplatit Zlínu podzimní porážku a posunout se do první poloviny tabulky, kterou po podzimní části uzavírají.

 

17. kolo II. liga

FC Zbrojovka Brno – FK Baník Sokolov ne 4.3. 14:30 Městský fotbalový stadion Srbská

Rozhodčí: Orel, Jiřík, Dobrovolný

Delegát: Kroch

 

Podzimní utkání:

Tecoma Zlín – Znojmo 3:1 (2:1)

Branky:

Zlín: Dobeš Roman, Poznar Tomáš, Železník Lukáš

Znojmo: Podzemský Lukáš

 

1.SC Znojmo – FC Tescoma Zlín ne 4.3. 14:30

Hostan Aréna – Městský stadion Znojmo

Rozhodčí: Jílek, Hájek, Zeman

Delegát: Dofek

 

Podzimní utkání:

Sokolov – Brno 2:2 (0:1)

Branky:

Sokolov: Mlika Jiří, Vaněček David

Brno: Švancara Petr, Hromek Jan

 

Vytisknout text k článku - Pozvánka na jihomoravský fotbal ... Vytisknout - Pozvánka na jihomoravský fotbal

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30