VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Pohár hejtmana JMK si odvezla Ostrava

Pohár hejtmana JMK si odvezla Ostrava Vítězem mezinárodního dorosteneckého turnaje "O pohár hejtmana JMK" se sta Baník Ostrava. Ve finále porazili pražskou Slavii 7:2. Třetí místo obsadil Rapid Vídeň. Domácí Zbrojovka Brno skončila v základní skupině třetí a do semifinále tak nepostoupila. I přesto měl celý turnaj, který se odehrál v hale SK Královo Pole, výbornou úroveň.


Výsledky turnaje O pohár hejtmana JMK

Skupina A:
Slavia Praha – SV Schwechat 6:4,
FC Zbrojovka – Viktoria Plzeň 3:5 (Branky Zbrojovky: Levai 3),
SV Schwechat – Viktoria Plzeň 4:4,
Slavia Praha – FC Zbrojovka 8:1 (Branka Zbrojovky: Levai),
FC Zbrojovka - SV Schwechat 9:2 (Branky Zbrojovky: Fulnek 3, Levai 2, Cigánek, Černý, Kachyňa, vlastní),
Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:9.

Skupina B:
Sparta Praha – Slovan Bratislava 4:4,
Rapid Vídeň – Baník Ostrava 2:5,
Slovan Bratislava – Baník Ostrava 2:6,
Sparta Praha – Rapid Vídeň 3:4,
Baník Ostrava - Sparta Praha 6:2,
Rapid Vídeň - Slovan Bratislava 5:3.


Semifinále:
Slavia Praha - Rapid Vídeň 4:3,
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:4.


O 3. místo:
Rapid Vídeň - Viktoria Plzeň 6:3.

Finále:
Baník Ostrava - Slavia Praha 7:2.


Nejlepší hráč: Lukáš Stratil (Baník Ostrava)
Nejlepší střelec: Jakub Šonka (Slavia Praha)
Nejlepší brankář: Mustafa Osmic (Rapid Vídeň)



ZDROJ: Oficiální internetové stránky Zbrojovky Brno

Vytisknout text k článku - Pohár hejtmana JMK si odvezla Ostrava ... Vytisknout - Pohár hejtmana JMK si odvezla Ostrava

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30