Podivín zůstává v čele 1.A třídy sk.A

Podivín zůstává v čele 1.A třídy sk.A Podivín sice prohrál v Hrušovanech nad Jevišovkou ovšem zůstává nadále v čele 1.A třídy skupiny A. Druhý Mikulov totiž prohrál v Miroslavi. K vedoucí dvojci se tak o bod přiblížil Slovan Brno, který v Rajhradě remizoval 0:0. Beznadějně poslední je nadále Veverská Bitýška, která tentokrát prohrála s juniorkou Líšně 5:0.

I.A třída dospělých - skupina A

16.kolo:

Soběšice - Šlapanice 2:1 (1:1),
Branky:
Pavel, Vacula - Paulík,

Šlapanice: Čáslavský - Daněk, Paulík K., Pohorský - Kokeš, Šamšula Pa., Paulík Z.,
Kaláb, Kamenický ( Vlach R. ) - Kahoun ( Luner ), Šamšula Pe ( Kočí )

Mikulov - Miroslav 0:1 (0:0)
Branky:
Suchánek,

ČK: Valenta (Mir.)

Zápas rozhodla 88. minuta. V ní byl faulován v pokutovém území Rolník a z nařízené penalty rozhodl Suchánek.

Jevišovice - Vojkovice 2:0 (1:0),
Branky:
Drozd, Svoboda,

Důležitý zápas pro oba týmy ze spodku tabulky byl ovlivněn silným větrem, který nejvíce bránil kombinacím. Více se tak spoléhalo na nakopávané míče. Domácí byli bojovnější a štěstí se přiklonilo na jejich stranu. Úvodní gól vstřelil v první půli Drozd, po přestávce v 65. minutě po závaru před brankou dopravil míč do sítě Svoboda.

Dobšice - Čebín 1:1 (0:1),
Branky:
Stehlík - Dvořák,

Domácí měli v úvodu mírnou převahu a mohli se po půlhodině dostat do vedení, když Aleš Stehlík nastřelil tyč. Dopustili se však chyby a hosté z ojedinělého útoku brankou do šatny vsítili vedoucí gól. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jedné straně trávníku, vytvořený tlak však přinesl pouze vyrovnávací gól, v 80. minutě úspěšně skóroval Petr Stehlík. Závěrečnému náporu Čebínští odolali a odvezli si z Dobšic bod za remízu.

Líšeň B - Vev.Bítýška 5:0 (2:0),
Branky:
36.min.Drábek, 43.min.Král, 47.,58.,84.Kubaský

Rozhodčí: Ševela Petr - Strmiska Miloš, Soukal Bedřich.
ŽK: 20.min. Valkovič za faul.
Diváci: 50

SK Líšeň B: Kotoul - Rezner, Široký, Aujeský, Valkovič - Pavlovič (55. Čoupek),
Knap, Drábek (67. Kolbaba), Matoušek - Kubaský, Král (59. Jahoda).
Připraven do hry: Linger Jiří - NG.
Trenér: Gögh Ladislav, Sádlík Libor
Vedoucí mužstva: Kúkol Ladislav.

FC Veverská Bitýška: Homoláč - Rozkošný, Kupský, Sova, Bednář P.
- Michna, Zavřel, Bednář R., Novotný - Valeš, Karásek.
Trenér: Koláček Ivo
Vedoucí týmu: Rozkošný Jiří

Hrušovany n.J. - Podivín 2:1 (1:1)
Branky:

Domácí se na tým z čela tabulky vytáhli. Od počátku byli aktivnější a skóre otevřeli ve 20. minutě gólem Maška. Hosté kontrovali vyrovnáním ve 39. minutě dalekonosnou střelou. Ve druhé půli Hrušovanští ovládli zcela hru, ale prosadili se jen v 65. minutě Černým. Stav vydržel do závěrečného hvizdu a přinesl zcela zasloužené vítězství.

Rajhrad - Sn Brno 0:0 (0:0)