Podivín a Bosonohy tabulkou ruku v ruce

Podivín a Bosonohy tabulkou ruku v ruce V Podivíně se v oblačném odpoledni setkaly na hřišti týmy s identickým postavením v tabulce. Oba měly totiž 2 body se skórem 4:5. Po nerozhodném výsledku ze vzájemného duelu zůstala situace nezměněna.

V prvních dvaceti minutách se hostující Bosonohy dopouštěly časté chybné rozehrávky v obraně, ale rovněž vyslaly několik nebezpečných střel na bránu Létala prostřednictvím Klimeše a Moučky. V druhéčásti poločasu začali domácí více využívat zaváhání soupeře a ohrožovali Balákovu svatyni hlavně střelami zdálky. Obranu FKSKB často větral podivínský (myšleno z Podivína) Očenášek. Hráči šli do šaten za bezbrankového stavu.

Po změně stran se ihned iniciativy chopili hosté. Po šanci Bělohlávka, který po vyvezení Drábka a přihrávce do běhu od Holomka, trefil tyčku, se Slavoj dostal do ještě větší pasivity. Po hodině hry se pověsil do vzduchu na Moučkův roh obránce Pernica a otevřel skóre. Bosonohy vstřelená branka nakopla k ještě vyšší aktivitě, Podivín se dostával jen do brejků ,které nedovedl zakončit. Vývoj hry se diametrálně změnil po ojedinělé průniku do vápna, kterého gólově využil Praks. Bylo srovnáno a domácích bylo najednou všude plno. Pocit zmaru dodal v 83. minutě Bosonohám kapitán Švestka, který ze svého postu středního obránce z půlky proháčkoval po jedné narážečce až do vápna a nedal Balákovi šanci. Asi málokdo v tu chvíli věřil, že 3 body nezůstanou v Podivíně, když se zase o tři minuty při dalším rohu Moučky vyšrouboval do vzduchu střídající Messiah a vyrovnal. Závěr utkání by se dal nazvat jako dravý nebo nervózní, nicméně výsledek utkání se užneměnil.

Podivín – Bosonohy 2:2 (0:0)

Branky:Praks, Švestka – Pernica, Messiah

Sestavy:
Podivín: Létal – Praks, Řezáč, Martečík, Očenášek, Švestka, Sádlo, Šemora, Krajča, Stojkovič, Kudrnka. (Hollý,Halm, Hicl, Solařík)

Bosonohy: Balák – Pernica, Drábek, Lidmila, Ovčačík – Brabec (Čunda), Chalupský, Holomek, Moučka – Klimeš (Messiah), Bělohlávek.

Autor: Petr Srba (Bosonohy)

Vytisknout text k článku - Podivín a Bosonohy tabulkou ruku v ruce ... Vytisknout - Podivín a Bosonohy tabulkou ruku v ruce