VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Po týdnu opět střídání v čele KP

Po týdnu opět střídání v čele KP Uběhl nám další týden a znovu je tu změna na postu lídra Fincentrum Krajského přeboru. Bohunice a Vracov se na prvním místě začínají střídat s železnou pravidelností. Jeden týden vedou Bohunice a druhý Vracov. Prvně jmenovaní vyhráli doma nad třetími Boskovicemi 1:0. To Vracov tratil doma po remíze s předposlední Velkou nad Veličkou (2:2). Poslední ČAFC Židenice si připsala další pětibrankový rozdíl. Tentokrát je přemohlo Ráječko 1:6.


KORDÁRNA VELKÁ NAD VELIČKOU - FC VRACOV 2:2 (2:1)
Branky:
18. Vardan, 38. (z PK) Sládeček T. - 15. Janoušek, 66. Loprais

VELKÁ N.V.: Sládeček T. - Šácha, Kohůt M., Machálek, Valášek, Macko D., Vardan, Sládeček M., Kohůt P., Pravda, Macko L.

VRACOV: Myšák - Eliáš, Vybíral, Lejsal, Žurovec, Kučera, Macek, Janoušek, Loprais, Lipčík, Bíla




TATRAN BRNO BOHUNICE - FC BOSKOVICE 1:0 (0:0)
Branky:
76. Navrátil

Rozhodčí: Koráb - Špaček, Zaplatilová.
ŽK: 42. Navrátil, 62. Konečný - 50. Martínek L., 57. Horák Jakub 
Diváků: 250.

BOHUNICE: Cífka - Konečný, Vjater, Hanousek, Frank - Krejčí, Beneš,
Navrátil (77. Kotol), Kulička - Tonev (59. Stehlík), Bombicz

BOSKOVICE: Švéda - Adamec, Martínek P., Václavek, Sedlák (76. Zoubek) - Preč, Martínek L.,
Ošlejšek, Horák Jakub, Koudelka (86. Müller) - Bárta




MKZ RÁJEC JESTŘEBÍ – BANÍK ZBÝŠOV 1:0 (0:0)
Branka:
57. Hrůza

RÁJEC: Němeček - Keller, Palkanynec, Macík, Herman, Hrůza, Opletal, Sedlák, Navrátil, Ostrý, Cabadaj

ZBÝŠOV: Prečan - Ptáček, Matouš, Kotačka, Maša, Bareš, Dufek, Zavřel, Kantor, Havel Jos., Havel Jan




FC IVANČICE - FC MORAVSKÝ KRUMLOV 3:4 (1:1)
Branky:
8. a 56. Štork, 60. Ryška - 32. a 72. Staněk, 74. Procházka, 77. Doubek

IVANČICE: Sojka - Gaňa, Holý, Ryška, Štěpanovský, Duša, Štork, Jakubec, Černý, Hradil, Němec

M.KRUMLOV: Elis - Klodner, Zelníček, Hlučil, Horák, Machotka, Matějka, Staněk, Anders, Procházka, Záviška




FC KUŘIM - FK IE ZNOJMO 4:0 (2:0)
Branky:
45. a 89. Králíček, 23. (PK) Šenkýř J., 72. Skoumal

KUŘIM: Tišnovský - Čuhel, Škrdlík, Beránek, Šenkýř J. (83. Šenkýř M.),
Hanus, Králíček, Vermouzek (67. Suchánek), Klopar, Skoumal (79. Juračka), Fryčka

IE ZNOJMO: Vítámvás - Veselý, Šťáva, Procházka, Adámek, Kapitán,
Černý (59. Mařík), Vašíček, Tkadlec (60. Kubošný), Kalina (80. Samek), Ostrý




SOKOL NOVOSEDLY - 1. SC ZNOJMO „B“ 1:0 (1:0)
Branky:
12. Štyks

NOVOSEDLY: Šelc - Eliáš, Křivánek, Šebesta, Janůfka, Klobása, Kovář, Knee P., Ligas, Štyks, Mucala

ZNOJMO „B“: Doleček - Švarc, Helebrant, Palička ml., Müller
- J.Zifčák, Palička st. (46.Vavřík), Podzemský, Štajner - Šplíchal, Vyskočil (67.Alexa)




FRAMOZ ROUSÍNOV – SLOVAN BZENEC 3:0 (2:0)
Branky:
22. Kupčík, 41. Kalouda, 48. Fiala
ČK 64. Kasala (Bzenec).

ROUSÍNOV: Ustohal - Hartl, Svoboda, Boušek, Pupp, Fiala (78. Kuklínek),
Kalouda, Kupčík (85. Kubala), Buršík (88. Benda), Daněk, Růžička

BZENEC: Pelíšek - Dulovecz T., Hrotek, Šebesta, Linhart, Škodík, Šifel, Paták, Ingr, Dulovecz M., Kasala




ČAFC BRNO ŽIDENICE - SK OLYMPIA RÁJEČKO 1:6 (1:1)
Branky:
43. Smítal - 48. a 52. Štrajt, 60. a 66. (PK) Sehnal J., 35. Bartoš, 59. Neděla




VÍCE INFORMACÍ O TÉTO SOUTĚŽI NAJDETE zde.


Vytisknout text k článku - Po týdnu opět střídání v čele KP ... Vytisknout - Po týdnu opět střídání v čele KP

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30