VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Pavlovice-Rohatec očima domácího trenéra

Pavlovice-Rohatec očima domácího trenéra Čelo 1.A třídy skupiny B se nám po uplynulém víkendu o něco víc zamotalo. Vedoucí Mutěnice remizovaly v beznadějně posledních Kosticích a Kyjov doma se Slavkovem. V obou případech svítil na světelné tabuli na konci stav 1:1. Kdo ale bodoval naplno byly třetí Velké Pavlovice, které přehrály doma předposlední Rohatec 3:2 a stáhly náskok dvojce před nimi na dva respektive tři body. I tady se ovšem nerodilo vítězství lehce. Více už vám poví trenér Pavlovic Jaromír Piták.


V tomto zápase nás znovu postihla velká marodka. Chyběli nám brankář Chromek (6 týdnů), Švrčina, Vintrlík, takže naše sestava doznala velkých změn. Do branky se postavil dorostenec Honz, na krajního obránce Hajda a do útoku se musel posunout záložník Presl.

Soupeř z Rohatce začal s velkým respektem, ale to jsme nedokázali využít. Dostali jsme se sice do vedení brankou Presla, ale postupně se náš soupeř dostával do náznaku šancí a po jedné z nich dokázal i vyrovnat. V závěru prvního poločasu se nám znovu povedla křídelní akce a Pilarčíka v jasné šanci soupeř musel jen faulovat. Penaltu bezpečně proměnil Vašek a tak jsme šli do kabin s vedením 2:1.

Druhý poločas byla naše hra bez nápadu, pohybu a koncovky. Toho soupeř znovu využil a znovu vyrovnal. Po tomto gólu jsme znovu převzali iniciativu a po zásluze dokázali zápas rozhodnout. Po standartní situaci se znovu prosadil Vašek.

Znovu se ukázalo jak máme na jarní část sezóny úzký kádr a jen s vypětím fyzických sil všech hráčů každý zápas dohráváme skoro bez střídání. To se musí postupně projevit únavou nebo zraněními.


Piták Jaromír, trenér V.PavlovicSLAVOJ VELKÉ PAVLOVICE - SLAVOJ ROHATEC 3:2 (2:1)
Branky:
Vašek 2 (1 penalta), Presl.

V.PAVLOVICE: Honz - Kotoun, Měřínský, Loubek, Hajda - Pilarčík (68.Jambor), Koráb, Vašek, Jilka - Presl, Šabata.

Vytisknout text k článku - Pavlovice-Rohatec očima domácího trenéra ... Vytisknout - Pavlovice-Rohatec očima domácího trenéra

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31