VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Partneři JmKFS

FOTBAL servis

MBI

Společnost poskytující finanční a lifestylové služby. Váš specialista na investice. www.mbi.eu

OK STAVBY (partner mládeže)

Provádíme výstavby rodinných domů a komunikací, dále nabízíme širokou škálu služeb (zemní práce, dovoz a odvoz kontejneru na skládku, výstavba inženýrských sítí, šití oděvů a pracovních oděvů, vyšívání)

Hotel Avanti

Nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob. Hotel disponuje 90-ti dvoulůžkovými pokoji a 8-mi apartmány. Kongresové sály a salonky hotelu AVANTI v Brně s celkovou kapacitou 350 osob jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, školení, banketů, prezentací, seminářů, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. Všechny konferenční prostory jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. V hotelu naleznete také dvě zcela nová střediska - wellness a bowling

- - - - - - - - Videovizitka - - - - - - - - -

Fortuna

Díky své dvacetileté historii je Fortuna zavedenou značkou na trhu kurzových sázek i mezi zákazníky.

Abatec

Abatec je významným hráčem na poli osvětlení sportovišť, stadionů, hřišť, parkovišť, železničních nástupišť a jiných venkovních ploch. Specialitou firmy jsou sklápěcí stožáry, dále pak osvětlovací stožáry různých výšek, venkovní svítidla a stožáry pro telekomunikační účely. Osvětlení nabízíme od návrhu, přes světelně-technický výpočet, dodávku, montáž, měření a údržbu, až po servis.

---- Osvětlení sportovišť ----

Bubi

Specialista na výrobu lahůdek (obložené chlebíčky, obložené bulky a bagety, obložené vejce, aspiky, zeleninové misky, pomazánky, saláty, příležitostně i obložené mísy)

Hotel Galaxie

Brankářská škola Petra Kouby

Garko

Připravili jsme pro Vás nový katalog sportovních pohárů, cen a trofejí společnosti Garko. Nedílnou součástí je kategorie razítek TRODAT, reklamních a dárkových předmětů. Díky široké nabídce jsme Vám schopni nabídnout sportovní trofeje pro všechny sportovní disciplíny i s dalšími službami co se týká gravírovaných štítků, potisku, výroby odznaků, kokard, vlaječek, věnců a mnoho dalšího. Úplný sortiment zboží a akce různého typu jsou pro Vás nachystány na webových stránkách www.garko.cz

DEAA FUTURE

Nákup a prodej valut za výhodné ceny bez poplatku.
Náměstí Svobody 22 – vedle Komerční banky.
Telefon : Ing. Deaa Yunis 602 502 306
Provozní doba
Po – Pá 9:00 – 18:00
So 9:00 – 15:00 hod

DELIKOMAT

společnost DELIKOMAT s.r.o. působí na trhu nápojových a prodejních automatů. Těžištěm podnikání je vlastní umísťování, prodej a pronájem nápojových automatů na teplé a studené nápoje a rovněž potravinářských prodejních automatů na bagety, cukrovinky, balené nápoje apod. a veškeré služby související s touto činností.

PENSION BERANY

penzion se nachází na samotě, obklopen lesy, nedaleko Smržovky a Horní Černé Studnice. Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pěší turistiku, k jízdám na horských kolech a houbaření.

LIKOL

LIKOL, spol. s r.o. je společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti odstraňování staveb, zemních a rekultivačních prací a nákladní autodopravy. Dále se zabývá drcením, tříděním a recyklací stavebních odpadů nebo vrtáním studní apod. Více na stránkách www.likol.cz

Akuna

Výroba a distribuce potravinových doplňků na bylinné bázi pro zdravou výživu Alveo, Onyx Plus, Mastervit, Pinky, Cleanse Plus, Take a Plaster, AkuBar, AkuEnergy. Tyto produkty jsou distribuovány našimi zástupci po celé ČR.

PAVI

Kaiser servis

Společnost Kaiser servis, spol. s r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, jejíž management má několikaleté zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství. Poskytuje komplexní služby v oblasti ekologie, nakládání s odpady, čištění jímek a čištění kanalizace. Její partneři oceňují především rychlost, spolehlivost, důslednost a poradenství v oblasti odpadového hospodářství a ekologie. Zákazníkům poskytuje nadstandardní služby za přijatelné ceny.

Mediální partner

Kalendář JmKFS
červenec 2021
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31