VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Nominace na Regions cup

Nominace na Regions cup Jihomoravský krajský fotbalový svaz nominoval hráče pro přípravu na kvalifikační utkání Regions Cupu. Startovat mohou hráči hrající max.divizi a kteří neměli v minulosti podepsanou zaregistrovanou neamaterskou smlouvu vyšší jak 5000 kč

 

Datum a čas srazu         -  středa 30.5.2012    16:00 hod

Místo srazu                   -  stadion IE Znojmo

Místo utkání                    -  stadion IE Znojmo

Čas utkání                     -      17:30 hod     

Hrači si vezmou registrační průkazy,cestovné bude proplaceno.  

                                        

 

 

1.

Gruber Marek

Tatran Bohunice

 

 

 

2.

Kotol Martin

Tatran Bohunice

 

 

 

3.

Kostka Roman

Tatran Bohunice

 

 

 

4.

Holešínský Radim

FK Mutěnice

 

 

 

5.

Fousek Přemysl

Dosta Bystrc

 

 

 

6.

Dolina Vojtěch

Dosta Bystrc

 

 

 

7.

Slanina Aleš

Dosta Bystrc

 

 

 

8.

Paul Miroslav

Sokol Tasovice

 

 

 

9.

Ostrý Tibor

IE Znojmo

 

 

 

10.

Šuráň Michal

Sokol Tasovice

 

 

 

11.

Helebrant Oldřich

Sokol Tasovice

 

 

 

12.

Šuráň Michal

Sokol Tasovice

 

 

 

13.

Krátký Petr

Sokol Tasovice

 

 

 

14.

Palla Sebastian

MFK Vyškov

 

 

 

15.

Hradil Tomáš

MFK Vyškov

 

 

 

16.             

Svrček Marian

RSM Hodonín

 

 

 

17.

Procházka Martin

IE Znojmo

 

 

 

18.             Michna Marek                 RSM Hodonín  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1.          Černý Daniel             Slovan Ivančice           

2.          Grdina Lukáš            RSM Hodonín

IE Znojmo

3.          Žoček                        MFK Vyškov         

 

RSM Hodonín

4.          Hlučil Zdenek           Mor.Krumlov

5.          Bogner  Michal         Mor.Krumlov

6.          Chlup  Michal           B.Zbýšov

7.          Bubeníček Radim     FK APOS Blansko

 

 

RSM Hodonín

 

Náhradníci: budou povoláni telefonicky

                       

               

 

 

 

Trenéři:  Schwarz Stanislav, Dvořák Václav

Vedoucí:František Stejskal

 

 

                        Za účast hráčů na reprezentačním srazu JmKFS odpovídá mateřský oddíl. Hráč, který se srazu nezúčastní nesmí v příštím mistrovském utkání nastoupit za mateřský klub. Hráč, který se dopředu neomluví  (telefonicky a následně písemně) bude podle disciplinárního řádu ČMFS, hlava IV. Článek 17, odst. 4 potrestán.

 

                       Omluvy SMS nebo  telefonicky na č. 777647213   ,      734447990

                             emailem:schwarzstanislav@seznam.cz

 

 

 

 

 

V Brně dne 19.5.2012                     Schwarz Stanislav PTM JmKFS

Vytisknout text k článku - Nominace na Regions cup ... Vytisknout - Nominace na Regions cup

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30