VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Nominace na Regions cup

Nominace na Regions cup Jihomoravský krajský fotbalový svaz nominoval hráče pro přípravu na kvalifikační utkání Regions Cupu. Startovat mohou hráči hrající max.divizi a kteří neměli v minulosti podepsanou zaregistrovanou neamaterskou smlouvu vyšší jak 5000 kč

 

Datum a čas srazu         -  středa 30.5.2012    16:00 hod

Místo srazu                   -  stadion IE Znojmo

Místo utkání                    -  stadion IE Znojmo

Čas utkání                     -      17:30 hod     

Hrači si vezmou registrační průkazy,cestovné bude proplaceno.  

                                        

 

 

1.

Gruber Marek

Tatran Bohunice

 

 

 

2.

Kotol Martin

Tatran Bohunice

 

 

 

3.

Kostka Roman

Tatran Bohunice

 

 

 

4.

Holešínský Radim

FK Mutěnice

 

 

 

5.

Fousek Přemysl

Dosta Bystrc

 

 

 

6.

Dolina Vojtěch

Dosta Bystrc

 

 

 

7.

Slanina Aleš

Dosta Bystrc

 

 

 

8.

Paul Miroslav

Sokol Tasovice

 

 

 

9.

Ostrý Tibor

IE Znojmo

 

 

 

10.

Šuráň Michal

Sokol Tasovice

 

 

 

11.

Helebrant Oldřich

Sokol Tasovice

 

 

 

12.

Šuráň Michal

Sokol Tasovice

 

 

 

13.

Krátký Petr

Sokol Tasovice

 

 

 

14.

Palla Sebastian

MFK Vyškov

 

 

 

15.

Hradil Tomáš

MFK Vyškov

 

 

 

16.             

Svrček Marian

RSM Hodonín

 

 

 

17.

Procházka Martin

IE Znojmo

 

 

 

18.             Michna Marek                 RSM Hodonín  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1.          Černý Daniel             Slovan Ivančice           

2.          Grdina Lukáš            RSM Hodonín

IE Znojmo

3.          Žoček                        MFK Vyškov         

 

RSM Hodonín

4.          Hlučil Zdenek           Mor.Krumlov

5.          Bogner  Michal         Mor.Krumlov

6.          Chlup  Michal           B.Zbýšov

7.          Bubeníček Radim     FK APOS Blansko

 

 

RSM Hodonín

 

Náhradníci: budou povoláni telefonicky

                       

               

 

 

 

Trenéři:  Schwarz Stanislav, Dvořák Václav

Vedoucí:František Stejskal

 

 

                        Za účast hráčů na reprezentačním srazu JmKFS odpovídá mateřský oddíl. Hráč, který se srazu nezúčastní nesmí v příštím mistrovském utkání nastoupit za mateřský klub. Hráč, který se dopředu neomluví  (telefonicky a následně písemně) bude podle disciplinárního řádu ČMFS, hlava IV. Článek 17, odst. 4 potrestán.

 

                       Omluvy SMS nebo  telefonicky na č. 777647213   ,      734447990

                             emailem:schwarzstanislav@seznam.cz

 

 

 

 

 

V Brně dne 19.5.2012                     Schwarz Stanislav PTM JmKFS

Vytisknout text k článku - Nominace na Regions cup ... Vytisknout - Nominace na Regions cup

Úřední zprávy JmKFS
16.02. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS
16.02. - Úřední zprávy JmKFS č.21
16.02. - Nominace U11 na halový turnaj v Bohunicích 20.2.2018
16.02. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.2.2018
29.01. - Výsledky z halového turnaje U14 "O pohár předsedy ŘK Fačr pro Moravu"
29.01. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 23.1.2018
19.01. - Úřední zprávy JmKFS č.20
17.01. - Nominace U14 na trénink před halovým turnajem - 24.1.2018
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
únor 2018
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28