VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Naděje na výhru žila jen krátce

Naděje na výhru žila jen krátce Rájec-Jestřebí/Znojmo – V záchranářském souboji o šest bodů si Rájec se Zbýšovem rozdělily body. Ráječko narazilo ve Znojmě, Inzert Expres mu nasázel čtyři branky. Rájec-Jestřebí – Zbýšov 1:1 (0:0) Macháček

Diváků: 90

IE Znojmo – Ráječko 4:1 (2:1) Kupský

Poslední Rájec ztrácel na předposlední Zbýšov tři body, na jaře bodoval poprvé a naposledy v prvním kole, když překvapil výhrou ve Znojmě. Zbýšov se naopak probudil v posledních dvou kolech. Nejprve doma porazil Novosedly a poté remizoval v Boskovicích. V Rájci chtěl prodloužit úspěšnou minisérii.

A domácí fanoušci si možná vzpomněli na bývalého kouče MKZ Jiřího Záleského, hostující trenér Piták totiž předváděl podobné hlasité manévry. Jeho tým byl ze začátku aktivnější, naštěstí pro domácí se už v úvodu projevoval hlavní nešvar na obou stranách, marná koncovka. Po dvaceti minutách ožili i domácí a začali využívat chyb a ztrát míče v soupeřově rozehrávce. Se zakončením na tom ovšem byli Ráječtí stejně jako soupeř. „Hra odpovídala tomu, kde se oba týmy teď nachází," připustil Málek.

Po přestávce pokračoval úporný souboj o spodek tabulky a diváci stále marně čekali na první gól. Dočkali se až v 82. minutě, kdy se prosadil po rohu hlavou Macháček. Domácí se z vedení dlouho neradovali. Na druhé straně odpověděl vyrovnávací brankou Novák, který se prosadil také hlavou po standardní situaci. Další gól už nepadl, Zbýšov si udržel tříbrankový náskok.

„Výsledek odpovídá průběhu zápasu, soupeř měl možná víc šancí. Na druhou stranu jsme vedli před koncem a měli jsme to udržet," uvedl k utkání Málek. V dalším kole jede jeho tým do Kuřimi. „V Kuřimi jsem hrával, snad tam neuděláme ostudu," podotýká rájecký kouč.

Ráječko ve své spanilé jarní jízdě podruhé narazilo. Po prohře v Ivančicích si připsalo další, tentokrát 1:4 na hřišti Inzert Expresu Znojmo. Jedinou branku Olympie dal Kupský. V neděli má Ráječko doma lehčí los, přijedou Novosedly. V tabulce jsou deváté, o příčku a tři body za Olympií.

Zdroj:http://blanensky.denik.cz/fotbal_region/nadeje-na-vyhru-zila-jen-kratce-20120514.html

Vytisknout text k článku - Naděje na výhru žila jen krátce ... Vytisknout - Naděje na výhru žila jen krátce

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31