VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Nabídka pro partnery Jihomoravského fotbalového svazu

Nabídka pro partnery Jihomoravského fotbalového svazu
Nabídka pro partnery Jihomoravského fotbalového svazu
Jihomoravská fotbalová s.r.o. chce využít, k propagaci fotbalu a svých partnerů, veřejnosti a médií, které čím dál více směřují svůj zájem do nižších soutěží. Uvědomujeme si také, že ani technický pokrok nelze zastavit a pokud chceme fotbalu v regionu pomoci, musíme jít s dobou. On-line přenosy a další marketingové nástroje chceme samozřejmě využít i k prezentaci Vás, potenciálních partnerů, pro které máme připraveno za Vaši podporu hned několik možností ke zviditelnění Vaší firmy a produktů, protože Jihomoravský KFS disponuje širokou základnou a dokáže oslovit cílové skupiny různého věku po celém území Jižní Moravy.

JIHOMORAVSKÁ FOTBALOVÁ s.r.o
Medkova 866/6, Brno
Marketingová společnost Jihomoravského krajského fotbalového svazu


FOTBAL TO JE HRA

Od nepaměti je fotbal považován širokou nejen sportovní veřejností za nedílnou součást společenského života v ČR, krajích, ve městech i menších obcích bez ohledu na výkonnost, úroveň či věkovou kategorii. Je to fenomén, který lidi sdružuje a dopřává aktérům, divákům a fanouškům na stadionech a u televizních obrazovek chvilky radosti i zklamání.

ŽIVÉ PŘENOSY NA INTERNETOVÉ TELEVIZI

Zde není řeč pouze o první lize. Od nového ročníku mohou totiž fotbalový nadšenci v kraji sledovat komentované živé přenosy a záznamy utkání i z nižších soutěží řízených Jihomoravským krajským fotbalovým svazem (KFS) na internetových stránkách www.jmkfs.czprostřednictvím internetové televize TV COM. Jelikož jde o komentované přenosy, nechybí v nich rozhovory s hráči nebo pozápasové zhodnocení trenéry a také je zde k dispozici reklamní prostor pro partnery. Zmíněná novinka se stala okamžitě velice populární což dokazuje i vysoká sledovanost. Utkání podzimní části sezóny si nenechalo ujít přes 70.000 diváků - (ukázka: http://fotbal.sportandgames.tvcom.cz/video/5578-fc-kyjov-1919-fk-mutenice-fotbal-muzi-1-a-trida.htm ).

LEPŠÍ PODMÍNKY PRO PRÁCI S MLÁDEŽÍ

On-line přenosy nebo internetové stránky www.jmkfs.cz, které jsou od 1.1.2011 zcela v jiném, moderním kabátu, jsou výsledkem práce společnosti JIHOMORAVSKÁ FOTBALOVÁ s.r.o. Jedná se o společnost založenou Výkonným výborem Jihomoravského KFS s jasným cílem podporovat všemi dostupnými prostředky kluby na Jižní Moravě, zejména jejich práci s mládeží a také se na výchově mládeže aktivně podílet. Poté, co se podařilo úspěšně zrealizovat ve spolupráci s panem hejtmanem projekt „BEZPEČNÉ BRANKY“, kdy každý klub v kraji obdrží 2 branky s certifikátem bezpečnosti, abychom eliminovali riziko vážných zranění dětí zapříčiněných spadlou brankou, připravujeme řadu akcí a turnajů pro nejmenší fotbalové naděje. Nejtalentovanější chlapci budou mít také možnost zúčastnit se pravidelných tréninkových kempů pod vedením profesionálního trenéra mládeže Jihomoravského KFS.

Jihomoravská fotbalová s.r.o. hodlá využít všech marketingových nástrojů, které fotbal, on-line přenosy a internet nabízí, k propagaci Vás, potenciálních partnerů. Jelikož Jihomoravský KFS disponuje širokou základnou a dokáže oslovit cílové skupiny různého věku po celém území Jižní Moravy, máme pro Vás připraveno za Vaši podporu několik možností ke zviditelnění firmy a produktů.

Jihomoravský KFS řídí soutěže v rámci Jihomoravského kraje v kategoriích dospělých, dorostu a žáků, kde je zapojeno 86 družstev dospělých, 56 družstev dorostu (z toho 14 v kategoriích mladšího a staršího dorostu) a 50 družstev žáků (všechny v kategoriích mladších a starších žáků). V soutěžích JmKFS působí celkem 106 jihomoravských klubů a jsou řízeny Výkonným výborem a prostřednictvím odborných komisí, jejichž personální složení Výkonný výbor schvaluje.
Svým rozsahem, působností a členskou základnou je Jihomoravský KFS největším sportovním svazem na Moravě.

Marketingové nástroje
  • Titul GENERÁLNÍ / HLAVNÍ PARTNER Jihomoravského KFS – titul Generální / Hlavní partner mohou užívat partneři v případě dlouhodobé významné podpory a spolupráce s Jihomoravským KFS. Samozřejmostí je umístění loga v emailové korespondenci, oficiálních zprávách a hlavičkovém papíru a prezentaci při pořádání svazových akcí, losovacích aktivů apod.
  • Partner soutěže - vložení jména partnera do oficiálního názvu nejvyšší soutěže pořádané Jihomoravským krajským fotbalovým svazem. Oficiální název soutěže je uváděn ve všech médiích, tiskovinách a výsledkových portálech.
  • Partner Krajského poháru - vložení jména partnera do oficiálního názvu Krajského poháru dospělých / žáků. Oficiální název soutěže je uváděn ve všech médiích, tiskovinách a výsledkových portálech.
  • Umístění reklamního banneru na stadionech – Na stadionech družstev hrajících soutěže v rámci Jihomoravského KFS nabízíme umístění reklamního banneru.
  • Reklama na internetu - Umístění loga partnera na oficiálních internetových stránkách www.jmkfs.cz na titulní straně a dále v sekci „PARTNEŘI“, kde budete mít prostor pro prezentaci Vaší firmy. Díky on-line přenosům jsou stránky stále více navštěvovány. Obsahují kompletní výsledkový servis, statistiky, videa, rozhovory, aktuality a informace z fotbalového života nejen na Jižní Moravě.
  • Zobrazení loga při on-line přenosech – zobrazení loga partnera v horním rohu okna videa on-line přenosu i záznamu. Součástí on-line přenosu jsou i rozhovory s aktéry utkání (hráči, trenéry, funkcionáři či partnery).
  • Doprovodné pořady – prezentace partnerů v doprovodných TV pořadech – ohlednutí za sezónou, nejlepší momenty z on-line přenosů podzimní / jarní části soutěže, rozhovory s trenéry před a po sezóně, diskusní pořady.
  • Fotbalová mapa Jihomoravského kraje – Jihomoravský KFS připravuje pro partnery možnost prezentace na fotbalové mapě Jihomoravského KFS, kde budou vyznačeny všechny kluby hrající soutěže řízené Jihomoravským KFS. Předpokládaný počet výtisků je 3000 ks.
  • Databáze kontaktů – během zimní přestávky připravujeme rozšíření databáze hráčů, trenérů, funkcionářů, rozhodčích, delegátů a široké fotbalové veřejnosti v regionu. Na všechny tyto kontakty bude rozesílán elektronický informační zpravodaj. Zde bude prostor i k propagaci či komerčnímu sdělení partnerů Jihomoravského KFS.
  • Propagace partnera na míru - propagace partnera dle jeho požadavků, bude-li to ve vůli a moci poskytovatele a v souladu s platnými právními předpisy
Věříme, že jsme vás připravili příhodné prostředí ke spolupráci a společnými silami se nám podaří vytvořit podmínky pro kvalitní práci s mládeží a dopřát dětem opravdovou radost ze hry.

KONTAKTNÍ INFORMACE:

JUDr. Vladimír Kristýn
předseda Jihomoravského krajského fotbalového svazu
jednatel společnosti Jihomoravská fotbalová s.r.o.
tel: 777 747 868
email: predseda@jmkfs.cz

Vytisknout text k článku - Nabídka pro partnery Jihomoravského fotbalového svazu ... Vytisknout - Nabídka pro partnery Jihomoravského fotbalového svazu

Seznam příloh
Nabídka pro partnery Jihomoravského fotbalového svazu (pdf, 443897kb) .......... aktualizováno 27.12.2010 18:52
Kalendář JmKFS
únor 2021
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28