VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Na Slovensku vyhrála přípravka Zbrojovky

Na Slovensku vyhrála přípravka Zbrojovky Vítězem XIII. ročníku mezinárodního halového turnaje přípravek U-11, ,,Attract Kerobaj Cup 2011“ se stalo družstvo Zbrojovky Brno, které ve finále zdolalo chlapce ze Slovanu Bratislava. Výběr MěFS Brno prohrál souboj o třetí místo s ObFZ Bratislava-mesto až na pokutové kopy.

Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou čtyřčlenných skupin:

Skupina A: Výběr ObFZ Bratislava-mesto, FC Zbrojovka Brno, MTK Budapešť a FK DAC Dunajská Streda.

Skupina B: Výběr ObFZ Bratislava-vidiek, Výběr MěFS Brno, Výběr ObFZ Trnava a ŠK Slovan Bratislava.


Výsledky zápasů v skupinách:

ObFZ Bratislava-mesto - Dunajská Streda 6 : 0, Gvora 3, Uher 2, Leginus
ObFZ Bratislava-vidiek - ŠK Slovan 0 : 6, Zeleník 2, Kiss, Kobal, Siabastich, Strelec
Zbrojovka Brno - MTK Budapešť 4 : 2, Hladký 2, Sedlák, Mikeš - Dániel, Georgies
MěFS Brno - ObFZ Trnava 4 : 1, Procházka 2, Rudyk, Ružička - Maule
Dunajská Streda - MTK Budapešť 1 : 2, Attila Magyar - Mák, Bocsi
ŠK Slovan - ObFZ Trnava 1 : 0, Kováč
ObFZ Bratislava-mesto - Zbrojovka Brno 1 : 1, Gvora - Hladký
ObFZ Bratislava-vidiek - MěFS Brno 2 : 6, Haramia 2 - Procházka 2, Heidinger, Růžička, Matula, Crha
Zbrojovka Brno - Dunajská Streda 9 : 1, Hladký 3, Mikeš 2, Zúbek 2, Mach, Sedlák - L. Csörgö
MěFS Brno - ŠK Slovan 1 : 5, Prax - Hrončák, Kováč, Siabastich, Kovanačka, Kobal
MTK Budapešť - ObFZ Bratislava-mesto 1 : 1, Balogh - Gvora
ObFZ Trnava - ObFZ Bratislava-vidiek 1 : 1, Gono - Haramia


Zápasy o umístění:

o 7. - 8. místo:
Dunajská Streda - ObFZ Bratislava-vidiek 5 : 1, Z. Csörgö 3, L. Csörgö, Magyarics - Držka

1. semifinále
ŠK Slovan - ObFZ Bratislava-mesto 5 : 0, Kobal 2, Zeleník, Siabastich, Rusnák

2. semifinále
MěFS Brno - Zbrojovka Brno 1 : 2, Prax - Pachlopník, Sedlák

o 5. - 6. místo:
MTK Budapešť - ObFZ Trnava 2 : 0, Mák, Péter

o 3. - 4. místo:
MěFS Brno - ObFZ Bratislava-mesto 4 : 4, na p.k. 5 : 6, Matula 2, Crha, Procházka - Milko 2, Horváth, Vajda

Finále:
Zbrojovka Brno - Slovan Bratislava 5 : 3, Sedlák 2, Mikeš, Zúbek, Chyla - Hrončák 2, Zeleník


Nejlepším střelcem byl vyhlášen Marcel Hladký (Zbrojovka Brno), nejlepším brankářem Robert Auředník (MěFS Brno)
a nejlepším hráčem Michal Kobal (ŠK Slovan Bratislava).




MěFS Brno reprezentovali:
Rudyk David, Matula Fabián, Prax Roman, Crha Daniel (FC Zbrojovka Brno), Heidinger Josef (SK Líšeň), Horký Ondřej, Růžička Dominik (ČAFC Židenice), Košík Michal (Tatran Brno-Bohunice), Auředník Robert, Veškrňa Matěj (FC Svratka Brno), Hejátko Filip, Procházka Lukáš, Papež Martin (FC Sparta Brno).
Trenér: Čejka Petr, vedoucí mužstva: Skoumal Zdeněk

Vytisknout text k článku - Na Slovensku vyhrála přípravka Zbrojovky ... Vytisknout - Na Slovensku vyhrála přípravka Zbrojovky

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červenec 2017
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31