VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu

Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu Překvapením skončilo utkání 1.A třídy skupiny B, ve kterém vedoucí Mutěnice uhrály na půdě beznadějně posledních Kostic remízu 1:1. Remízovou obnovenou preméru má za sebou i staronový trenér Kyjova. Kouč Chaloupka uválčil doma se svou družinou bod se Slavkovem. Nakonec se tedy o víkendu smál ten třetí v řadě. Velké Pavlovice i s dorosteneckým golmanem v brance přehrály Rohatec a jako jediný tým z čela tabulky získaly tři body.


I.A třída dospělých - skupina B


18.kolo:


FC Kyjov 1919 - FC Slavkov u Brna 1:1 (0:0),
Branky:
64. Randa (pen) - 67. Strnad,

Rozhodčí: Teplý – Vodák, Hulcký
ŽK: Vacula, Randa – Kopunec, Dolíhal, Houšť, Chlup

Kyjov: Kůřil – Půček, Červinek, Maniatis (83. Beck), Víšek – Vacula, Randa,
Spáčil (79. Kroutilík), Huška – Zýbal, Kučera (73. Strmiska).

Slavkov: Dolíhal – Holý, Hráček, Klimek, Drobný – Houšť, Holásek,
Chlup, O. Vrána – Strnad, Kopunec



Vel.Pavlovice - Slavoj Rohatec 3:2 (2:1),
Branky:
Vašek 2 (1 z pen), Presl - Mikéska, Sloboda,

V.Pavlovice: Honz - Kotoun, Měřínský, Loubek, Hajda - Pilarčík (68.Jambor), Koráb, Vašek, Jilka - Presl, Šabata.



Bořetice - Lanžhot 2:2 (1:1),
Branky:
30. Krška, 68. Machala - 44. Žaloudek, 80. Mečiar,
ČK: 40. Hakala (Lanžhot),

Lanžhot: Kovář – Žaloudek, Mečiar, Hakala, Višváder – Straka, Veselý, Machač, Uher – Bartoš (82. Zlámal), Gál (86. Venglovič)



Tvrdonice - Břeclav B 0:1 (0:1)
Branka:
54. Prajka,

Tvrdonice: Uher – Krupica, Menšík, Polášek, Hrubina (51. R. Trecha), Trčka (K),
Dujsík, Kouřílek, Salajka, Fabičovic (77. P. Janulík), Sirotka

MSK Břeclav „B“: Matiášek – V. Trensinger, Chromeček, Prajka (89. Vinklárek),
Kalčík (K) (44. Dunka) – Navrátil, Dolíhal, Jakubovič, Koryčánek – Herman, T. Janulík.



Dražovice - Bučovice 0:1 (0:0)
Branka:
Mikulášek,



Kostice - Mutěnice 1:1 (0:0),
Branky:
Král - Válek,



Ratíškovice - Vacenovice 1:1 (0:0),
Branky:
Koplík - Grufík,
ČK: Macek (Ratíškovice)



Více informací o této soutěži najdete zde.


Vytisknout text k článku - Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu ... Vytisknout - Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu

Úřední zprávy JmKFS
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31