VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu

Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu Překvapením skončilo utkání 1.A třídy skupiny B, ve kterém vedoucí Mutěnice uhrály na půdě beznadějně posledních Kostic remízu 1:1. Remízovou obnovenou preméru má za sebou i staronový trenér Kyjova. Kouč Chaloupka uválčil doma se svou družinou bod se Slavkovem. Nakonec se tedy o víkendu smál ten třetí v řadě. Velké Pavlovice i s dorosteneckým golmanem v brance přehrály Rohatec a jako jediný tým z čela tabulky získaly tři body.


I.A třída dospělých - skupina B


18.kolo:


FC Kyjov 1919 - FC Slavkov u Brna 1:1 (0:0),
Branky:
64. Randa (pen) - 67. Strnad,

Rozhodčí: Teplý – Vodák, Hulcký
ŽK: Vacula, Randa – Kopunec, Dolíhal, Houšť, Chlup

Kyjov: Kůřil – Půček, Červinek, Maniatis (83. Beck), Víšek – Vacula, Randa,
Spáčil (79. Kroutilík), Huška – Zýbal, Kučera (73. Strmiska).

Slavkov: Dolíhal – Holý, Hráček, Klimek, Drobný – Houšť, Holásek,
Chlup, O. Vrána – Strnad, Kopunec



Vel.Pavlovice - Slavoj Rohatec 3:2 (2:1),
Branky:
Vašek 2 (1 z pen), Presl - Mikéska, Sloboda,

V.Pavlovice: Honz - Kotoun, Měřínský, Loubek, Hajda - Pilarčík (68.Jambor), Koráb, Vašek, Jilka - Presl, Šabata.



Bořetice - Lanžhot 2:2 (1:1),
Branky:
30. Krška, 68. Machala - 44. Žaloudek, 80. Mečiar,
ČK: 40. Hakala (Lanžhot),

Lanžhot: Kovář – Žaloudek, Mečiar, Hakala, Višváder – Straka, Veselý, Machač, Uher – Bartoš (82. Zlámal), Gál (86. Venglovič)



Tvrdonice - Břeclav B 0:1 (0:1)
Branka:
54. Prajka,

Tvrdonice: Uher – Krupica, Menšík, Polášek, Hrubina (51. R. Trecha), Trčka (K),
Dujsík, Kouřílek, Salajka, Fabičovic (77. P. Janulík), Sirotka

MSK Břeclav „B“: Matiášek – V. Trensinger, Chromeček, Prajka (89. Vinklárek),
Kalčík (K) (44. Dunka) – Navrátil, Dolíhal, Jakubovič, Koryčánek – Herman, T. Janulík.



Dražovice - Bučovice 0:1 (0:0)
Branka:
Mikulášek,



Kostice - Mutěnice 1:1 (0:0),
Branky:
Král - Válek,



Ratíškovice - Vacenovice 1:1 (0:0),
Branky:
Koplík - Grufík,
ČK: Macek (Ratíškovice)



Více informací o této soutěži najdete zde.


Vytisknout text k článku - Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu ... Vytisknout - Mutěnice vezou z Kostic pouze remízu

Úřední zprávy JmKFS
19.01. - Úřední zprávy JmKFS č.20
17.01. - Nominace U14 na trénink před halovým turnajem - 24.1.2018
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
leden 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31