VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Milotice uzmuly body Dubňanům

Milotice uzmuly body Dubňanům Předposlední Milotice si odvezly tři body ze hřiště Dubňan. Ty hrály nakonec v desíti, když byl vyloučen Kos. Utkání v Hroznové Lhotě, která hostila Lanžhot B, nebylo dohráno. V 78. minutě ho totiž ukončilo za stavu 2:1 pro domácí počasí. Začalo pršet natolik, že ho rozhodčí přerušil a následně i ukončil.


I.B třída dospělých - skupina C


18.kolo:


Mikulčice - Veselí 1:4 (1:0),
Branky:
Bureš - Polách 2, Sládeček, Šafář,

Mikulčice: Gloch - Stašek (64.Trnka), Krejčiřík, Veselý, Vaculík, Skočík,
Blaha, Bureš, Urbánek, Pitzinger, Zábranský (57.Sládek)

Veselí: Bančák - Prajza M. (56.Smištík), Šafář, Prajza L., Brumla - Hrbek
- Tomeček (46.Sládeček), Radmil (67.Lovecký), Polách, Řičica - Pyclík



Rakvice - Lednice 1:1 (0:0),
Branky:
Vajbar - Dvořáček,



Hroz.Lhota - Lanžhot B 2:1 (2:1), nedohráno,
Branky:
Janulík, Lipčík - Bernát,
Utkání bylo v 78‘ přerušeno a následně ukončeno pro průtrž mračen.



Vel.Bílovice - Hustopeče 0:0 (0:0),



Dubňany - Milotice 1:3 (0:2),
Branky:
Kalfař - Kundrata Ivo 2, Hofr,
ČK: Kos (Dubňany) ,



Žarošice - Blatnice nehlášeno,



Kněždub - St.Poddvorov nehlášeno



*1.*Lednice*18*10*4*4*39:21*34b*
*2.*Blatnice*17*9*4*4*34:19*31b*
*3.*Hroz.Lhota*18*9*4*5*29:17*31b*
*4.*Rakvice*18*9*4*5*28:24*31b*
*5.*Kněždub*17*8*4*5*29:21*28b*
*6.*St.Poddvorov*17*8*4*5*31:24*28b*
*7.*Dubňany*18*7*6*5*34:28*27b*
*8.*Veselí*18*8*3*7*31:26*27b*
*9.*Žarošice*17*7*5*5*35:23*26b*
*10.*Hustopeče*18*5*7*6*24:22*22b*
*11.*Mikulčice*18*4*7*7*17:25*19b*
*12.*Vel.Bílovice*18*5*4*9*21:30*19b*
*13.*Milotice*18*4*2*12*15:39*14b*
*14.*Lanžhot B*18*1*2*15*15:63*5b*



Kanonýři:
17 - Fóbl (Lednice), 13 - Homola (St.Poddvorov), 12 - Vaněk (Blatnice).



Další informace o této soutěži najdete zde.


Vytisknout text k článku - Milotice uzmuly body Dubňanům ... Vytisknout - Milotice uzmuly body Dubňanům

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30