VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Milan Pacanda je zpět ve Znojmě

Milan Pacanda je zpět ve Znojmě Dnešní přípravné utkání dvou jihomoravských druholigových mužstev v Dolní Lhotě bude mít minimálně pro jednoho z hráčů zajímavý nádech. V derby 1.SC Znojmo - Zbrojovka Brno může totiž nastoupit Milan Pacanda. Tento výborně technicky vybavený hráč, jehož kariéru pozastavilo vážné zranění, se totiž po dvou letech vrací do znojemského dresu. Odchovanec Zbrojovky se tak může na hřišti potkat s někdejším parťákem z útoku Petrem Švancarou, který se naopak vrátil do týmu Brna.

V pátek došlo k dohodě s majitelem Zbrojovky Brna p.Prosem, a tak již nic nebrání v tom aby "Paci" mohl obléci dres 1.SC Znojmo. Pacanda hrál v minulé sezóně ve slovenském druholigovém celku Moldava nad Bodvou. Nastoupil zde ke 24 duelům a vstřelil čtyři branky. Předtím působil kromě mateřské Zbrojovky Brno, v pražské Spartě, Innsbrucku, Zlíně, Karagandě, a také ve Znojmě, které tehdy ještě působilo v MSFL.

Další novinkou znojemského klubu je spolupráce s nováčkem MSFL Slovanem Rosice. Namísto do béčka pošle Znojmo nadbytečné hráče do třetí ligy. „Rezerva v krajském přeboru pro nás byla zbytečná. Od spolupráce s Rosicemi si hodně slibujeme,“ dodal Smrček.

Vytisknout text k článku - Milan Pacanda je zpět ve Znojmě ... Vytisknout - Milan Pacanda je zpět ve Znojmě

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2018
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30