VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Mikulov remizoval a je rázem třetí

Mikulov remizoval a je rázem třetí V 17.kole I.A třídy skupiny A potratil Mikulov body, když remizoval ve Vojkovicích 1:1. Na druhém místě ho tak nahradil brněnský Slovan, který dal doma půltucet gólů Hrušovanům. Na prvním místě je nadále Podivín, jenž porazil juniorku Líšně 4:1. Bodovalo se ale i na druhé straně tabulky. Veverská Bitýška získala po domácí remíze 1:1 s Dobšicemi čtvrtý bod sezóny. I tak je ale beznadějně poslední.


I.A třída dospělých - skupina A


17.kolo:


Rajhrad - Soběšice 4:1 (1:0),
Branky:
Kalvoda 2, Nekvapil, Sedláček - Veselý,



Sn Brno - Hrušovany n.J. 6:0 (4:0),
Branky:
Machát 2, Cupák, Kleibl, Nevěděl, Prchlý,

Sn Brno: Vlasák - Dvořák (65. Šrámek), Prchlý, Cupák, Brychta - Inwald, Šťastný,
Vašíček, Machát - Nevěděl (68. Vodička), Kleibl (84. Elefant)

Hrušovany: Koutník - Kerel, Juřica, Pešek, Vladyka - Šilinger (57. Haranza Pav.), Spišiak,
Kúra (55. Pichanič), Adamov - Mašek (60. Haranza Petr), Černý



Podivín - Líšeň „B“ 4:1 (2:1),
Branky:
Očenášek 2, Švestka, Čapka - Oprchal,

SK Líšeň „B“: Kotoul – Cendelín (29´Teplý), Aujeský, Drábek, Matoušek – Pavlovič, Knap,
Oprchal, Prokeš (82´Kovács) – Jahoda (63´Lazar), Kubaský.



Vev.Bítýška - Dobšice 1:1 (1:1),
Branky:
Michna - Procházka,



Čebín - Jevišovice 1:0 (1:0),
Branka:
Blahák,



Vojkovice - Mikulov 1:1 (0:1),
Branky:
Vacek - Zámečník,



Miroslav - Šlapanice 0:2 (0:1)
Branky:
Daněk, Kočí.
ČK: Demek (M),

Šlapanice: Čáslavský – Luner, Daněk, Vlach – Musil – Kamenický, Šamšula Petr,
Pavel, Dítě M. - Kočí (Kaláb) (Hanzl), Kahoun (Paulík K.)



VÍCE INFORMACÍ O SOUTĚŽI NAJDETE tady.


Vytisknout text k článku - Mikulov remizoval a je rázem třetí ... Vytisknout - Mikulov remizoval a je rázem třetí

Úřední zprávy JmKFS
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
05.04. - Regions Cup - nominace Hněvotín
04.04. - Nominace U13 na utkání MKS JmKFS x KFS Zlín 10.4.2018
04.04. - Nominace U14 JmKFS x KFS Zlín 9.-10.4.2018
28.03. - Úřední zprávy JmKFS č.28
26.03. - Měsíc náborů - manuál pro organizátory akcí
22.03. - Úřední zprávy JmKFS č.27
22.03. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 21.3.2018
21.03. - Úřední zprávy JmKFS č.26
21.03. - Nominace hráčů rep. výběrů JmKFS před turnajem"Regions CUP"
16.03. - Komuniké KR č. 11 JARO 2018
14.03. - Mimořádná úřední zpráva JmKFS ze dne 14.3.2018
14.03. - Úřední zprávy JmKFS č.25
14.03. - Komuniké VV JmKFS ze dne 7.3.2018
08.03. - Výsledky z halového turnaje U13 z Dunajské Stredy
08.03. - Úřední zprávy JmKFS č.24
01.03. - O pohár předsedy JmKFS U12- Bohunice 27.2.2018
01.03. - Nominace hráčů - Trénink na účast v turnaji „Regions Cup“
28.02. - Úřední zprávy JmKFS č.23
27.02. - Usnesení valné hromady JmKFS
27.02. - Nominace U13 na halový turnaj do Dunajské Stredy
27.02. - Výsledky finálového turnaje r.2005 Bohunice
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
duben 2018
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30