VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Mikulov remizoval a je rázem třetí

Mikulov remizoval a je rázem třetí V 17.kole I.A třídy skupiny A potratil Mikulov body, když remizoval ve Vojkovicích 1:1. Na druhém místě ho tak nahradil brněnský Slovan, který dal doma půltucet gólů Hrušovanům. Na prvním místě je nadále Podivín, jenž porazil juniorku Líšně 4:1. Bodovalo se ale i na druhé straně tabulky. Veverská Bitýška získala po domácí remíze 1:1 s Dobšicemi čtvrtý bod sezóny. I tak je ale beznadějně poslední.


I.A třída dospělých - skupina A


17.kolo:


Rajhrad - Soběšice 4:1 (1:0),
Branky:
Kalvoda 2, Nekvapil, Sedláček - Veselý,



Sn Brno - Hrušovany n.J. 6:0 (4:0),
Branky:
Machát 2, Cupák, Kleibl, Nevěděl, Prchlý,

Sn Brno: Vlasák - Dvořák (65. Šrámek), Prchlý, Cupák, Brychta - Inwald, Šťastný,
Vašíček, Machát - Nevěděl (68. Vodička), Kleibl (84. Elefant)

Hrušovany: Koutník - Kerel, Juřica, Pešek, Vladyka - Šilinger (57. Haranza Pav.), Spišiak,
Kúra (55. Pichanič), Adamov - Mašek (60. Haranza Petr), Černý



Podivín - Líšeň „B“ 4:1 (2:1),
Branky:
Očenášek 2, Švestka, Čapka - Oprchal,

SK Líšeň „B“: Kotoul – Cendelín (29´Teplý), Aujeský, Drábek, Matoušek – Pavlovič, Knap,
Oprchal, Prokeš (82´Kovács) – Jahoda (63´Lazar), Kubaský.



Vev.Bítýška - Dobšice 1:1 (1:1),
Branky:
Michna - Procházka,



Čebín - Jevišovice 1:0 (1:0),
Branka:
Blahák,



Vojkovice - Mikulov 1:1 (0:1),
Branky:
Vacek - Zámečník,



Miroslav - Šlapanice 0:2 (0:1)
Branky:
Daněk, Kočí.
ČK: Demek (M),

Šlapanice: Čáslavský – Luner, Daněk, Vlach – Musil – Kamenický, Šamšula Petr,
Pavel, Dítě M. - Kočí (Kaláb) (Hanzl), Kahoun (Paulík K.)



VÍCE INFORMACÍ O SOUTĚŽI NAJDETE tady.


Vytisknout text k článku - Mikulov remizoval a je rázem třetí ... Vytisknout - Mikulov remizoval a je rázem třetí

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30