VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Líšeň dala Zbrojovce trojku

Líšeň dala Zbrojovce trojku Zápas Zbrojovka Brno - SK Líšeň se odehrál v tréninkovém centru v Brněnských Ivanovicích za krásného slunečného počasí. Domácí nastoupili ve slabší sestavě než ve před chvílí skončené utkání mezi Zbrojovkou a Sezimovým Ústím (0:0). Do sestavy prvoligisty se dostali také Martin Sus a Filip Chlup, kteří se ovšem jinak připravují individuálně. Líšeň nastoupila skoro v kompletním složení. Chyběla akorát dvojice Vrtěna a Pecha.

První poločas se spíš odehrával ve středu hřiště. Brno kombinovalo přes útočníky Kalabišku se Šamánkem, kteří byli podporováni hlavně z levé strany od Střeštíka. Líšeň hrozila rychlými přechody do útočné fáze. Zejména aktivní byli na levé straně hřiště Mičko se Šudomou. První vážnější šanci měla Líšeň. Po centru Noska předskočil obránce i brankáře Hladkého "útočník" Král, který na této pozici zaskakuje kvůli nedostatku hráčů na tento post. První branku ovšem viděli diváci až po rychle rozehraném autu u střídačky Zbrojovky. Belej zakombinoval s Králem a Drábkem a druhý jmenovány se řitil sám na brankáře Hladkého. Svůj nájezd Drábek bezproblémů proměnil, a tak šla Líšeň do vedení. Do poločasu se už nic vážného nedělo, střely co šly na Sedmidubského branku nestojí za zmínku.

Zbrojovka dostala Líšeň pod tlak akorát na začátku druhého poločasu, kdy nebezpečně střílel z poza šestnáctky Střeštík. Poté přišla série tří rohů, kdy se po odraženém míči z vápna a následném zpětném centru ze strany prosadil v brankovišti Kalabiška. To byl jediný světlý okamžik Zbrojovky, poté se trápila hlavně s přestností přihrávek. Po jedné takové špatné přihrávce stopera Zbrojovky využil své rychlosti Mičko, který z velkého vápna tvrdou střelou pod břevno vrátil Líšni vedení. To narostlo po dalších třech minutách kdy výborně hrající Nosko uvolnil ve velkém pokutovém území Drábka, kterého Pernica společně s Jílkem srazili na zem a sám Drábek potrestal faul na jeho osobu. Poté se Brno vrhlo do útočení, ale výborně postavená obrana Líšně dirigována navrátilcem Čampou neměla problém odvracet pokusy Zbrojovky. Líšeň si tak zaslouženě připsala třetí vítězství od začátku přípravy nad týmem Zbrojovky.


Zbrojovka Brno – SK Líšeň 1:3 (0:1)
Branky: 58. Kalabiška – 38. a 75. (pok. kop) Drábek, 72. Mičko.

Zbrojovka Brno: Hladký – Matyska, Nacis, Jílek, Mitrovič (46.Pernica)
– Chlup, Sus, Maroši, Střeštík (60.Kaňa) – Šamánek, Kalabiška.

SK Líšeň: Sedmidubský - Čampa, Hebron (59.Macko), Široký, Mičko
- Cupák - Nosko, Drábek Mi., Belej (65.Drábek Ma.), Šudoma (78.Prokeš) - Král


FOTO: Ilustrační foto ze zápasu v TCM v Brněnských Ivanovicích

Vytisknout text k článku - Líšeň dala Zbrojovce trojku ... Vytisknout - Líšeň dala Zbrojovce trojku

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30