Kyjov pod staronovým trenérem remizoval

Kyjov pod staronovým trenérem remizoval Vratislav Chaloupka nahradil v minulém týdnu na lavičce Kyjova, po nedobrém startu do jara, Alexandra Hrabala. Ke čtyřem zatím na jaře získaným bodům ovšem získal staronový kouč pouze jeden. Doma remizoval tým okolo Randy, Červinka a spol. se Slavkovem 1:1. Obě branky utkání byly vstřeleny v rozmezí tří minut. Pokud chcete vědět o utkání něco víc, tak čtěte dále.

K zápasu přijelo 11 hráčů Slavkova plus dva dorostenci mající včerejší zápas "v nohách". Obavy hostů byly i z drobných zdravotních potíží Jirky Kopunce a Petra Houště.

Domácí tým plný kvalitních hráčů byl velkým favoritem. Ale Slavkovští bojovali a bod doslova vydřeli. Vynikající výkon podal brankář Dolíhal. Ale všichni bojovali statečně. I dorostenci, kteří se dostali na hřiště pouze na chvilku, jistě nezklamali.

V první půli byli domácí lepším týmem, ale svoje šance neproměnili. Slavkováci měli ale také dvě obrovské. Jednu těsně neproměnil Kopunec (teč domácího hráče) a druhou po překrásném pasu přesně do nohy přes půl hřiště od Fildy Chlupa zazdil Olda Strnad.

Ve druhé půli se tlak domácích stupňoval, ale měnil se v zoufalství. Centry bezpečně odvracela slavkovská obrana v čele s Hráčkem a pokud něco prošlo, tak to pochytal brankař. Ten ale při jednom ze zákroků zasáhl domácího útočníka a kopala se penalta. Kyjov se ujal vedení 1:0. Za tři minuty bylo vyrovnáno. Zdeněk Hráček z přímého kopu skvěle vystřelil a domácí gólman míč pouze vyrazil před sebe. Tam byl první Olda Strnad a tentokrát nezaváhal. Od toho okamžiku hráči svědomitě bránili, hráli i takticky dobře. Remízový stav, tak vydržel až do konce.

KYJOV - SLAVKOV 1:1 (0:0)