VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Krajský pohár v plném proudu

Krajský pohár v plném proudu Ve středu proběhlo další kolo Krajského poháru ČMFS. Na muže čekalo čtvrtfinále, ze kterého do semifinále postoupila trojce Boskovice, Bořetice a po penaltách i Slavkov. Velké Pavlovice odehrají své utkání s Kyjovem až příští středu. V žákovské kategorii deklasoval Moravský Krumlov Dostu Bystrc 10:0 a Svratka ČAFC Židenice 7:1. V dalších zápasech už výsledky utkání nebyly tak vysoké. Líšeň vyhrála doma nad brněnskou Spartou 4:2 a Slovan Brno doma podlehl Bohunicím 1:3.


ČTVRTFINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU


FC KUŘIM - FC BOSKOVICE 1:2 (1:2)
Branky:
Králíček - Horák Jakub, Ošlejšek

KUŘIM: Brodecký - Urban (46. Šenkýř J.), Kozumplík, Beránek, Hanus (75. Škrdlík),
Králíček, Šenkýř M., Kučera, Vermouzek (60. Suchánek), Klopar, Fryčka

BOSKOVICE: Švéda - Müller, Horák Jakub (60. Vykoukal), Koudelka, Fojt, Adamec,
Kalášek, Sedlák (51. Preč), Vorlický, Ošlejšek, Bárta



SLAVKOV - RUSÍNOV 2:2 (1:2), 4:2 na penalty
Branky:
Kopunec 2 - Růžička, Kuklínek

SLAVKOV: Dolíhal (20. Klimek, 67. Holý) - Drobný, Hráček, Cenek, Láznický
- Houšť, Chlup, Holásek, Lysák - Kopunec, Strnad

ROUSÍNOV: Trnavský - Hartl, Svoboda, Boušek (61. Kubala), Pupp
- Kuklínek, Daněk (74. Kupčík), Buršík, Kalouda, Krejčí (46. Fiala) - Růžička



RATÍŠKOVICE - BOŘETICE 1:2 (0:0)
Branky:
Brezina - Petrásek M., Novotný



DOHRÁVKA
11. května od 17:00, VELKÉ PAVLOVICE - KYJOV




1. KOLO ŽÁKOVSKÉHO POHÁRU


FC MORAVSKÝ KRUMLOV - FC DOSTA BYSTRC-KNÍNIČKY 10:0 (4:0)
Branky:
Sobotka 3, Krchňavý 2, Houdek 2, Koník, Hladký, Holátko


ČAFC ŽIDENICE - FC SVRATKA BRNO 1:7 (0:2)
Branky:
Řezník - Havlín 3, Měchura L. 2, Mátl, Pavlík


SK LÍŠEŇ - FC SPARTA BRNO 4:2 (3:2)
Branky:
Ghisi, Horyna, Klein, Neděla - Kvasnička 2


SLOVAN BRNO - TATRAN BRNO BOHUNICE 1:3 (0:2)
Branky:
Partl - Cihlář, Bunčík, Zlámal



SEMIFINÁLE:

Středa 18.5. v 17:00

BOHUNICE - SVRATKA BRNO
MORAVSKÝ KRUMLOV - LÍŠEŇ


Vytisknout text k článku - Krajský pohár v plném proudu ... Vytisknout - Krajský pohár v plném proudu

Úřední zprávy JmKFS
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
24.04. - Adresář klubů JmKFS
24.04. - Pozvánku k družebnímu utkání JmKFS - BFZ 25.4.2018 v Rakvicích
19.04. - Komuniké KR č. 13 JARO 2018
19.04. - Nominace U15(JmKFS _BFZ) 25.4.2018 Rakvice
19.04. - Nominace U13 (JmKFS - Bratislavský KFS) 25.4.2018
19.04. - Úřední zprávy JmKFS č.31
17.04. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 9.4.2018
17.04. - Nominace - kemp WU13+WU14
13.04. - Komuniké KR č. 12 JARO 2018
13.04. - Regions cup nominace Královehradecký KFS - JmKFS
11.04. - Úřední zprávy JmKFS č.30
05.04. - Úřední zprávy JmKFS č.29
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
květen 2018
PoUtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31