VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kouč Mutěnic Zemánek po porážce se Spartou rezignoval

Kouč Mutěnic Zemánek po porážce se Spartou rezignoval Mutěnice – Trenér Mutěnic Petr Zemánek v neděli rezignoval. Odchod z funkce oznámil úspěšný kouč bezprostředně po domácí porážce 0:2 se Spartou Brno. Bývalý ligový útočník to řekl hráčům i vedení klubu.„Výsledky nejsou ideální, nedáváme branky. Mužstvo je dobré, ale potřebuje nový impuls. S některými hráči pracuji už dlouho. Některé kluky jsem vedl už v béčku. Podle mě je vhodná doba na změnu," řekl v neděli večer Petr Zemánek.

Vedení Mutěnic jeho rezignace zaskočila. „V žádném případě nemáme vyšší ambice než to, co jsme v posledních sezonách předváděli. Samozřejmě nás mrzí, že jsme doma v krátké době třikrát prohráli, ale bohužel nedokážeme proměnit vyložené šance. A trenér není ten, kdo by měl hráčům hýbat nohama a dávat góly," pravil šéf klubu Petr Blaha. Podle jeho slov na Zemánka nikdo žádný tlak nevytváří. Pod Búdama postupový cíl rozhodně nemají. „S rezignací v žádném případě nesouhlasíme. Nevidíme žádný důvod, aby u nás Zemánek skončil. Věřím, že se nám ho podaří přesvědčit, aby u nás pokračoval," dodal Blaha.

Vinaři doma prohráli třetí ze čtyř posledních duelů a ve vyrovnané tabulce krajského přeboru klesli na šesté místo. „Doma se nám nedaří především střílet branky. V koncovce se trápíme Naopak laciné góly dostáváme," pravil Zemánek.

Ten se musel v neděli obejít bez maroda Holešinského. Němčický s Válkem hráli se sebezapřením. „Začali jsme dobře, v úvodních dvaceti minutách jsme měli čtyři slibné příležitosti. Bohužel jsme branku nedali. „Naopak Sparta, která hrála kombinačně velmi dobře, nám dala z ojedinělého protiútoku první gól," uvedl Zemánek.

druhý gól inkasoval nováček v 51. minutě, kdy se z dvaceti metrů prosadil přízemní střelou Konečný. Ten dal obě branky hostujícího celku.

Mutěnice soupeře přestřílely a na rohy vyhrály 8:1, gólmana Zádrapu ale nepřekonaly. „Měli jsme snad pět vyložených šancí, ale nebyli jsme schopní dát gól," lamentoval Zemánek.

Před brankářem Sparty několikrát selhal Koštuřík. Další šance neproměnili Marcel Čepil, Válek nebo Lamáček. „Odvrátilo se od nás štěstí, přestali jsme dávat branky," hořekoval bývalý elitní kanonýr.

Zemánka prohra neskutečně štvala. „Zklamání je veliké. Soupeř nás nepřehrál. Byli jsme daleko lepší než Sparta. Zápas jsme měli zvládnout," dodal Zemánek.

Sparta je nejlepší na soupeřových hřištích. Tři body tam získala už počtvrté v sezoně a v celkové tabulce je s minimální ztrátou na čelo pátá.

Zdroj:http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/kouc-mutenic-zemanek-po-porazce-se-spartou-rezignoval-20121001.html

Vytisknout text k článku - Kouč Mutěnic Zemánek po porážce se Spartou rezignoval ... Vytisknout - Kouč Mutěnic Zemánek po porážce se Spartou rezignoval

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31