VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Komise mládeže nominovala U-14

Komise mládeže nominovala U-14 Komise mládeže nominovala hráče U-14 na mezikrajské utkání proti Moravskoslezkému kraji, které se hraje v úterý 24.4. ve 12:30 v Opavě.



FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

Jihomoravský krajský fotbalový svaz

Zámečnická 2, 601 73 Brno

Tel.: 542 212 886 Fax: 542 212 906 E-mail: sekretar@jmkfs.cz

N o m i n a c e U14

Žákovského výběru na utkání mezi Moravskoslezským KFS a JmKFS

Datum a čas srazu -úterý 24.4.2012 v 7 : 15 hod

Místo srazu -parkoviště naproti ,,STARÉMU TESCU“ (AUTOSKLO ROGER)

Místo utkání - Opava

Datum a čas utkání -úterý 24.4.2012 12:30hod

Ukončení soustředění -úterý 24.4.2012 17:00 hod

Hráči si vezmou - výstroj na utkání venku,,na travnatý povrch“,brankáři

vlastní výstroj,bílý registrační průkaz

Tato nominace slouží jako omluvenka do školy

1.

Smrčka Adam

1998

FC Svratka Brno

2.

Krafek Michal

1998

FC Zbrojovka Brno

3.

Novák Radek

1998

FC Zbrojovka Brno

4.

Hložek Daniel

1998

FC Zbrojovka Brno

5.

Tkáč Pavel

1998

FC Zbrojovka Brno

6.

Tulaydan Jiří

1998

FC Zbrojovka Brno

7.

Blažek Filip

1998

FK APOS Blansko

8.

Minx Jan

1998

FC Boskovice

9.

Grůza Josef

1998

FC Svratka Brno

10.

Hudec Pavel

1998

Baník Zbýšov

11.

Vlčnovský David

1998

FC Sparta Brno

12.

Luskač Marek

1998

RSM Hodonín

13.

Rapouch Josef

1998

SC Znojmo

14.

Janošek Dominik

1998

RAFK Rajhrad

15.

Pelikán Dominik

1998

RSM Hodonín

16.

Škára Michal

1998

FC Sparta Brno

17.

Ulbrich Tomáš

1998

FC Sparta Brno

Náhradníci : budou povoláni telefonicky

1.

Blahůšek Michal

1998

RSM Hodonín

2.

Klement Martin

1998

FC Zbrojovka Brno

3.

Procházka Tomáš

1998

1.SC Znojmo

4.

Obůrka Josef

1998

FC Sparta Brno

5.

Hykš Dominik

1998

FC Zbrojovka Brno

Trenéři:Zlámal Luděk,Kolouch Tomáš

Za účast hráčů na reprezentačním srazu JmKFS odpovídá mateřský oddíl. Hráč, který se srazu nezúčastní nesmí v příštím mistrovském utkání nastoupit za mateřský klub. Hráč, který se dopředu neomluví (telefonicky a následně písemně) bude podle disciplinárního řádu ČMFS, hlava IV. Článek 17, odst. 4 potrestán.

Omluvy telefonicky na č.724153217 -Zlámal Luděk

nebo emailem:schwarzstanislav@seznam.cz

V Brně dne 16.4.2012 Schwarz Stanislav PTM JmKFS

Vytisknout text k článku - Komise mládeže nominovala U-14 ... Vytisknout - Komise mládeže nominovala U-14

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30