VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Komise mládeže nominovala U-13

Komise mládeže nominovala U-13 Komise mládeže nominovala hráče U-13 na mezikrajské utkání proti Moravskoslezkému kraji, které se hraje v úterý 24.4. v 11:00 v Opavě.



FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

FOTBALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

Jihomoravský krajský fotbalový svaz

Zámečnická 2, 601 73 Brno

Tel.: 542 212 886 Fax: 542 212 906 E-mail: sekretar@jmkfs.cz

N o m i n a c e U13

Žákovského výběru na utkání Moravskoslezského KFS a JmKFS

Datum a čas srazu -úterý 24.4.2012 v  7 : 15 hod

Místo srazu -parkoviště naproti ,,starému TESCU“ (AUTOSKLO ROGER)

Místo utkání - Opava

Datum a čas utkání - úterý 24.4.2011 11:00hod

Ukončení soustředění - úterý 24.4.2011 17:00hod parkovitě naproti ,,starému TESCU“

Hráči si vezmou - výstroj na utkání venku,,na travnatý povrch“,brankáři

vlastní výstroj,bílý registrační průkaz

Tato nominace slouží jako omluvenka do školy

1.

Černín Jakub

1999

FC Zbrojovka Brno

2.

Doubravský Ondřej

1999

FC Zbrojovka Brno

3.

Mrázek Jan

1999

FC Zbrojovka Brno

4.

Smrčka Filip

1999

FC Zbrojovka Brno

5.

Kříž Dominik

1999

FC Zbrojovka Brno

6.

Jilgl Karel

1999

Tišnov

7.

Vorlický Jiří

1999

FC Boskovice

8.

Sobotka David

1999

Tatran Kohoutovice

9.

Krula Filip

1999

FC Miroslav

10.

Pojsl Jakub

1999

FC Sparta Brno

11.

Šustr Denis

1999

Slovan Brno

12.

Setinský Jiří

1999

MFK Vyškov

13.

Martinek Patrik

1999

MSK Břeclav

14.

Krejčí Ladislav

1999

Slovan Rosice

15.

Skřivánek Adam

1999

RSM Hodonín

16.

Leznar Filip

1999

FC Sparta Brno

17.

Slunský František

1999

MFK Vyškov

18. Szarkozy Ivan 1999

FC Sparta Brno

19.

Valenta Petr

1999

SC Znojmo

20.

Moravec Milan

1999

SC Znojmo

21.

Kozel David

1999

MFK Vyškov

22.

Škárka Filip

1999

SC Znojmo

Náhradníci budou v případě nutnosti povoláni telefonicky!

  1. Šperka Tomáš 1999 FC Zbrojovka Brno

  2. Pyš Marcel 1999 FC Zbrojovka Brno

  3. Havlásek Miroslav 1999 SK Líšeň

5. Horvát Tomáš 1999 Rostex Vyškov

6. Pluháček Jan 1999 FC Svratka

Trenéři: Sommernitz Jaroslav,Dvořák Václav

Za účast hráčů na reprezentačním srazu JmKFS odpovídá mateřský oddíl. Hráč, který se srazu nezúčastní nesmí v příštím mistrovském utkání nastoupit za mateřský klub. Hráč, který se dopředu neomluví (telefonicky a následně písemně) bude podle disciplinárního řádu ČMFS, hlava IV. Článek 17, odst. 4 potrestán.

Omluvy telefonicky na č.734447990 -Schwarz Stanislav

Nebo emailem: schwarzstanislav@seznam.cz

V Brně dne 15.4.2012 Schwarz Stanislav PTM JmKFS

..

Vytisknout text k článku - Komise mládeže nominovala U-13 ... Vytisknout - Komise mládeže nominovala U-13

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31