Kohoutovice se vrátily do 1.B pětkou

Kohoutovice se vrátily do 1.B pětkou Muži Tatranu Kohoutovice se v sobotu dopoledne po roční přestávce vrátili zpět do krajských soutěží. V prvním mistrovském zápase sezóny 2011/2012 přivítali na svém hřišti Ochoz u Brna. Konečné skóre bylo spíše hokejové než fotbalové. Domácí fanoušci byli ovšem spokojeni. Golman Velan vychytal nulu a jeho spoluhráči v zeleno-bílých dresech vsítili pět branek. Zdá se, že se v Kohoutovicích blíská na lepší časy.

Už od začátku utkání bylo jasně znát kdo dnes bude hrát prim. Luděk Koubek se na začátku ještě zastřeloval. Jeho chvíle měly přijít až ve druhém poločase. Běží ovšem 19. minuta a po přihrávce Kneeho se k míči dostává Božek, který ho technickou střelou posílá za Gronichova záda. - 1:0. Hned minutu na to byl znovu vidět Koubek. Po jeho nájezdu proskotačil míč přes celé malé pokutové území a zamířil mimo hrací plochu. Následně se do šance dostal Božek, který zahrál Gronichovi na housličky, ale pomalu se kutálející míč vykopl i přes Božkův atak z brankové čáry Lukáš Klemensevič. V 38.minutě se měnilo skóre podruhé. Látal dostal dlouhý míč od Průchy a hlavou ho poslal do sítě - 2:0. Pět minut na to dělá Božek kličku golmanovi, dostává se tak ovšem do mrtvého střeleckého úhlu. Přihrává tedy do vápna, kde střílí znovu Látal. Odrazem od zad jednoho z hostujících hráčů končí míč opět v síti - 3:0.

Hosté se ze začátku druhého poločasu snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale nevydrželo jim to déle jako deset minut. Jejich snaha jakoby se zastavila při sporné situaci před Velanovou brankou, kdy se hostující fanoušci dožadovali pokutového kopu. Sörfözeho píšťalka ale zůstala němá. V zápětí přišli chvíle Luďka Koubka. 54.minuta a pětatřicetiletý špílmachr nereaguje na volání spoluhráčů, kteří na něho volájí počkej, když sám běží k brance hostí. Následně předvádí dloubák, který končí za Gronichovými zády - 4:0. To ale ještě nebylo z Koubkovi strany pro tento zápas vše. 66.minuta a stejný hráč opět lobuje a je to - 5:0. Pavlu Gronichovi se dnes asi bude o "kohoutovickému Gazzovi" zdát. Koubek nakonec mohl dát i hattrick, ale to už by chtěl pro dnešní den asi moc. I tak bylo v Kohoutovicích po zápase veselo.

1.B třídy - skupina A

1. kolo

TATRAN KOHOUTOVICE - OCHOZ U BRNA 5:0 (3:0)
Branky:
37. a 42. Božek, 54. a 65. Koubek, 19. Božek

Rozhodčí: Sörföze - Štipčák, Tichánek
ŽK: 77. Čábelka (Ochoz)

KOHOUTOVICE: Velan - Procházka, Jankulár, Zechmeister, Cupák - Látal, Hanák (79. Ampapa),
Průcha (88. Živný) Knee - Koubek, Božek (79. Karásek),

OCHOZ: Gronich - Klemensevič I., Klemensevič L., Gazda, Dohnal, Trávníček,
Malenda (46. Učeň), Mlejnek (87. Junek), Telíšek, Čábelka, Sapák

Vytisknout text k článku - Kohoutovice se vrátily do 1.B pětkou ... Vytisknout - Kohoutovice se vrátily do 1.B pětkou

Úřední zprávy JmKFS
07.12. - Úřední deska
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017