VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 7. a 8. října

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Tatran Bohunice - FK Mutěnice
Sobota 7. 10. 2017 15:00 SK Moravská Slavia-fotbal - FC Veselí n. Moravou
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FK SK Bosonohy - FC Moravský Krumlov
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Boskovice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 SK Olympia Ráječko - FC Svratka Brno
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ TATRAN Rousínov - SK Vojkovice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FC Bučovice - FC Ivančice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Sparta Brno

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Přímětice - TJ Čechie Zastávka
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Novosedly - SK Líšeň B
Sobota 7. 10. 2017 15:00 SK Žebětín - SK Šlapanice
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FC Kuřim - SK Slatina
Neděle 8. 10. 2017 10:15 FK Znojmo - FC Miroslav
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Kunštát - Sokol Dobšice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Rajhradice - TJ START Brno

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - MFK Vyškov B
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FK Baník Ratíškovice - SK Rakvice 1932
Neděle 8. 10. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Sokol Krumvíř
Neděle 8. 10. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Slavoj Rohatec
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Blatnice pod Sv. Ant. - FK Baník Dubňany
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Milotice - TJ Sokol Hroznová Lhota
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Moravan Lednice - TJ Dražovice

Vyšší soutěže
HET liga

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 10:30 Otrokovice - Petřkovice
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Rýmařov - Valašské Meziříčí
Sobota 7. 10. 2017 15:00 HLUČÍN - MFK Vyškov s.r.o.
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Hulín - Uherský Brod
Sobota 7. 10. 2017 15:00 HFK Olomouc - Kroměříž
Sobota 7. 10. 2017 15:00 PROSTĚJOV - Hodonín
Neděle 8. 10. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň
Neděle 8. 10. 2017 10:15 Uničov - MOHELNICE

MSD-D
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Bzenec - Stará Říše
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Strání - Ždírec nad Doubravou
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Šumperk - Třebíč
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Tišnov - Velká Bíteš
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Vrchovina - Tasovice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 POLNÁ - Rosice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Břeclav - Blansko

Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 7. a 8. října ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 7. a 8. října

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2017
PoUtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31