VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 7. a 8. října

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Tatran Bohunice - FK Mutěnice
Sobota 7. 10. 2017 15:00 SK Moravská Slavia-fotbal - FC Veselí n. Moravou
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FK SK Bosonohy - FC Moravský Krumlov
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Lanžhot - FC Boskovice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 SK Olympia Ráječko - FC Svratka Brno
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ TATRAN Rousínov - SK Vojkovice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FC Bučovice - FC Ivančice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Sparta Brno

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Přímětice - TJ Čechie Zastávka
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Novosedly - SK Líšeň B
Sobota 7. 10. 2017 15:00 SK Žebětín - SK Šlapanice
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FC Kuřim - SK Slatina
Neděle 8. 10. 2017 10:15 FK Znojmo - FC Miroslav
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Kunštát - Sokol Dobšice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Rajhradice - TJ START Brno

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - MFK Vyškov B
Sobota 7. 10. 2017 15:00 FK Baník Ratíškovice - SK Rakvice 1932
Neděle 8. 10. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Sokol Krumvíř
Neděle 8. 10. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Slavoj Rohatec
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Blatnice pod Sv. Ant. - FK Baník Dubňany
Neděle 8. 10. 2017 15:00 FK Milotice - TJ Sokol Hroznová Lhota
Neděle 8. 10. 2017 15:00 TJ Moravan Lednice - TJ Dražovice

Vyšší soutěže
HET liga

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 10:30 Otrokovice - Petřkovice
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Rýmařov - Valašské Meziříčí
Sobota 7. 10. 2017 15:00 HLUČÍN - MFK Vyškov s.r.o.
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Hulín - Uherský Brod
Sobota 7. 10. 2017 15:00 HFK Olomouc - Kroměříž
Sobota 7. 10. 2017 15:00 PROSTĚJOV - Hodonín
Neděle 8. 10. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň
Neděle 8. 10. 2017 10:15 Uničov - MOHELNICE

MSD-D
10. kolo
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Bzenec - Stará Říše
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Strání - Ždírec nad Doubravou
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Šumperk - Třebíč
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Tišnov - Velká Bíteš
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Vrchovina - Tasovice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 POLNÁ - Rosice
Neděle 8. 10. 2017 15:00 Břeclav - Blansko

Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 7. a 8. října ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 7. a 8. října

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31