VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 4. a 5. listopadu

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
1. kolo
Pátek 3. 11. 2017 18:00 FC Boskovice - FC Ivančice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Moravský Krumlov - FC Sparta Brno
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Bučovice - TJ Tatran Bohunice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Dosta Bystrc - Kníničky - TJ TATRAN Rousínov
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK SK Bosonohy - SK Moravská Slavia-fotbal
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Sokol Lanžhot - FK Mutěnice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 SK Olympia Ráječko - FC Veselí n. Moravou
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Svratka Brno - SK Vojkovice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
1. kolo
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK Kunštát - SK Líšeň B
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FC Kuřim - TJ START Brno
Sobota 4. 11. 2017 14:00 SK Slatina - SK Šlapanice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Rajhradice - TJ Sokol Přímětice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 SK Žebětín - TJ Sokol Novosedly
Neděle 5. 11. 2017 10:15 FK Znojmo - TJ Čechie Zastávka
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Sokol Dobšice - FC Miroslav

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
1. kolo
Sobota 4. 11. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Slavoj Velké Pavlovice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK Baník Ratíškovice - FK Blatnice pod Sv. Ant.
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Moravan Lednice - TJ Slavoj Rohatec
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Baník Dubňany
Sobota 4. 11. 2017 14:00 FK Milotice - TJ Sokol Krumvíř
Sobota 4. 11. 2017 14:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - SK Rakvice 1932
Neděle 5. 11. 2017 14:00 MFK Vyškov B - TJ Dražovice

Vyšší soutěže
HET liga
Neděle 5.11.2017 14:00 FC Jablonec - FC Zbrojovka Brno

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
14. kolo
Sobota 4. 11. 2017 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí
Sobota 4. 11. 2017 14:00 HFK Olomouc - PROSTĚJOV
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Rýmařov - Kroměříž
Sobota 4. 11. 2017 14:00 HLUČÍN - Líšeň
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Hulín - Petřkovice
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Uherský Brod - Valašské Meziříčí
Sobota 4. 11. 2017 14:00 MOHELNICE - MFK Vyškov s.r.o.
Neděle 5. 11. 2017 10:15 Uničov - Hodonín

MSD-D
14. kolo
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Žďár nad Sázavou - Stará Říše
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Havlíčkův Brod - Blansko
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Šumperk - Bzenec
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Vrchovina - Tišnov
Neděle 5. 11. 2017 14:00 POLNÁ - Třebíč
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Břeclav - Velká Bíteš
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Strání - Tasovice
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Ždírec nad Doubravou - Rosice


Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 4. a 5. listopadu ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 4. a 5. listopadu

Úřední zprávy JmKFS
20.06. - Úřední zprávy JmKFS č.40
14.06. - Výsledky Finále starší a mladší přípravky - Šardice 12. 6. 2018
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30