VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 23. a 24. září

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
8. kolo
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Tatran Bohunice - FC Veselí n. Moravou
Sobota 23. 9. 2017 15:30 SK Moravská Slavia-fotbal - FC Ivančice
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ TATRAN Rousínov - FC Sparta Brno
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FC Bučovice - FC Moravský Krumlov
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Boskovice
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK SK Bosonohy - FC Svratka B
Neděle 24. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Lanžhot - SK Olympia Ráječko
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK Mutěnice - SK Vojkovice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
8. kolo
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Přímětice - SK Líšeň B
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Čechie Zastávka - TJ START Brno
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Sokol Novosedly - SK Šlapanice
Sobota 23. 9. 2017 15:30 SK Žebětín - Sokol Dobšice
Sobota 23. 9. 2017 15:30 FK Znojmo - SK Slatina
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK Kunštát - FC Kuřim
Neděle 24. 9. 2017 15:30 TJ Rajhradice - FC Miroslav

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
8. kolo
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Slavoj Rohatec - TJ Sokol Krumvíř
Sobota 23. 9. 2017 15:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - FK Milotice
Sobota 23. 9. 2017 15:30 FK Baník Ratíškovice - MFK Vyškov B
Neděle 24. 9. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Dražovice
Neděle 24. 9. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - FK Baník Dubňany
Neděle 24. 9. 2017 15:30 FK Blatnice pod Sv. Ant. - SK Rakvice 1932
Neděle 24. 9. 2017 15:30 TJ Moravan Lednice - TJ Sokol Hroznová Lhota

Vyšší soutěže
HET liga
8.kolo
Neděle 24.9.2017 17:00 MFK Karviná - FC Zbrojovka Brno

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
8. kolo
Pátek 22. 9. 2017 15:30 PROSTĚJOV - Valašské Meziříčí
Sobota 23. 9. 2017 10:30 Otrokovice - MFK Vyškov s.r.o.
Sobota 23. 9. 2017 14:30 HFK Olomouc - Líšeň
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Rýmařov - MOHELNICE
Sobota 23. 9. 2017 15:30 HLUČÍN - Uherský Brod
Sobota 23. 9. 2017 18:00 Kroměříž - Hodonín
Neděle 24. 9. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice
Neděle 24. 9. 2017 10:15 Uničov - Hulín

MSD-D
8. kolo
Pátek 22. 9. 2017 17:00 Tišnov - Tasovice
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Bzenec - Rosice
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Břeclav - Ždírec nad Doubravou
Sobota 23. 9. 2017 15:30 Žďár nad Sázavou - Strání
Neděle 24. 9. 2017 15:30 Vrchovina - Blansko
Neděle 24. 9. 2017 15:30 POLNÁ - Havlíčkův Brod
Neděle 24. 9. 2017 15:30 Šumperk - Velká Bíteš
Neděle 24. 9. 2017 15:30 Třebíč - Stará Říše

Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 23. a 24. září ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 23. a 24. září

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31