VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 21. a 22. října

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Sobota 21. 10. 2017 14:30 TJ Tatran Bohunice - SK Moravská Slavia-fotbal
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FC Svratka Brno - FC Boskovice
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK SK Bosonohy - FC Ivančice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Lanžhot - FC Sparta Brno
Neděle 22. 10. 2017 14:30 SK Olympia Ráječko - FC Moravský Krumlov
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ TATRAN Rousínov - FK Mutěnice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FC Bučovice - FC Veselí n. Moravou
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FC Dosta Bystrc - Kníničky - SK Vojkovice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Sobota 21. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Přímětice - TJ Sokol Novosedly
Sobota 21. 10. 2017 14:30 SK Žebětín - SK Líšeň B
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK Znojmo - TJ START Brno
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FC Kuřim - FC Miroslav
Sobota 21. 10. 2017 14:30 SK Slatina - Sokol Dobšice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FK Kunštát - SK Šlapanice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Rajhradice - TJ Čechie Zastávka

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
12. kolo
Sobota 21. 10. 2017 14:30 FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany
Neděle 22. 10. 2017 10:15 FC Kyjov 1919 - TJ Slavoj Rohatec
Neděle 22. 10. 2017 10:30 TJ Slavoj Velké Pavlovice - FK Blatnice pod Sv. Ant.
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Moravan Lednice - TJ Sokol Krumvíř
Neděle 22. 10. 2017 14:30 FK Milotice - TJ Dražovice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Kordárna Velká nad Veličkou - SK Rakvice 1932
Neděle 22. 10. 2017 14:30 TJ Sokol Hroznová Lhota - MFK Vyškov B

Vyšší soutěže
HET liga
Neděle 22.10.2017 17:00 FC Viktoria Plzeň - FC Zbrojovka Brno

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
12. kolo
Sobota 21. 10. 2017 10:30 Otrokovice - Líšeň
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Rýmařov - Hodonín
Sobota 21. 10. 2017 14:30 HLUČÍN - Petřkovice
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Hulín - MFK Vyškov s.r.o.
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Uherský Brod - MOHELNICE
Sobota 21. 10. 2017 14:30 HFK Olomouc - Velké Meziříčí
Sobota 21. 10. 2017 14:30 PROSTĚJOV - Kroměříž
Neděle 22. 10. 2017 10:15 Uničov - Valašské Meziříčí

MSD-D
12. kolo
Sobota 21. 10. 2017 14:30 Bzenec - Třebíč
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Vrchovina - Velká Bíteš
Neděle 22. 10. 2017 14:30 POLNÁ - Stará Říše
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Břeclav - Tasovice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Žďár nad Sázavou - Rosice
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Strání - Blansko
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Ždírec nad Doubravou - Havlíčkův Brod
Neděle 22. 10. 2017 14:30 Šumperk - Tišnov

Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 21. a 22. října ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 21. a 22. října

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
září 2018
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30