VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 14. a 15. října

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Sobota 14. 10. 2017 14:00 FC Sparta Brno - FK SK Bosonohy
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Ivančice - FC Dosta Bystrc - Kníničky
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Vojkovice - FC Bučovice
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Veselí n. Moravou - TJ TATRAN Rousínov
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Svratka Brno - TJ Tatran Bohunice
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Boskovice - SK Olympia Ráječko
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FC Moravský Krumlov - TJ Sokol Lanžhot
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FK Mutěnice - SK Moravská Slavia-fotbal

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Slatina - TJ Sokol Přímětice
Sobota 14. 10. 2017 15:00 FC Miroslav - FK Kunštát
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ START Brno - SK Žebětín
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Čechie Zastávka - TJ Sokol Novosedly
Neděle 15. 10. 2017 12:45 SK Líšeň B - TJ Rajhradice
Neděle 15. 10. 2017 15:00 SK Šlapanice - FK Znojmo
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Sokol Dobšice - FC Kuřim

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
11. kolo
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Dražovice - TJ Kordárna Velká nad Veličkou
Sobota 14. 10. 2017 15:00 SK Rakvice 1932 - TJ Moravan Lednice
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Krumvíř - FK Baník Ratíškovice
Sobota 14. 10. 2017 15:00 TJ Slavoj Rohatec - FK Blatnice pod Sv. Ant.
Neděle 15. 10. 2017 15:00 TJ Sokol Hroznová Lhota - TJ Slavoj Velké Pavlovice
Neděle 15. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov B - FK Milotice
Neděle 15. 10. 2017 15:00 FK Baník Dubňany - FC Kyjov 1919

Vyšší soutěže
HET liga
Sobota 14. 10. 2017 17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Slovácko

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
11. kolo
Pátek 13. 10. 2017 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Petřkovice - Rýmařov
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Hodonín - Otrokovice
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Líšeň - PROSTĚJOV
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Uherský Brod - HFK Olomouc
Sobota 14. 10. 2017 15:00 MOHELNICE - Hulín
Sobota 14. 10. 2017 15:00 MFK Vyškov s.r.o. - Uničov
Neděle 15. 10. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - HLUČÍN

MSD-D
11. kolo
Pátek 13. 10. 2017 15:30 Blansko - Žďár nad Sázavou
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Rosice - Břeclav
Sobota 14. 10. 2017 15:00 Havlíčkův Brod - Strání
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Ždírec nad Doubravou - Šumperk
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Tasovice - POLNÁ
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Stará Říše - Vrchovina
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Velká Bíteš - Bzenec
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Třebíč - Tišnov


Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 14. a 15. října ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 14. a 15. října

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31