VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 11. a 12. listopadu

Podívejte se na víkendovou nabídku mužských krajských zápasů (KP, I.A) a duelů jihomoravských klubů ve vyšších soutěžích.

Krajský přebor
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Sobota 11. 11. 2017 13:00 FK Mutěnice - FC Bučovice

I.A třída skupina A
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.
13. kolo
Neděle 12. 11. 2017 11:00 SK Líšeň B - FK Znojmo

I.A třída skupina B
Rozpis zápasů včetně delegací rozhodčích ZDE.

Vyšší soutěže
HET liga

Rozpis všech dalších soutěží a utkání JmKFS najdete ZDE.

MSFL
15. kolo
Sobota 11. 11. 2017 14:00 MFK Vyškov s.r.o. - HFK Olomouc
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Petřkovice - Uherský Brod
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Líšeň - Uničov
Sobota 11. 11. 2017 14:00 PROSTĚJOV - Otrokovice
Sobota 11. 11. 2017 17:00 Kroměříž - HLUČÍN
Neděle 12. 11. 2017 10:15 Velké Meziříčí - Rýmařov
Neděle 12. 11. 2017 10:15 Valašské Meziříčí - MOHELNICE
Neděle 12. 11. 2017 14:00 Hodonín - Hulín

MSD-D
15. kolo
Sobota 11. 11. 2017 10:30 Tišnov - POLNÁ
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Rosice - Havlíčkův Brod
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Blansko - Šumperk
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Tasovice - Ždírec nad Doubravou
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Bzenec - Vrchovina
Sobota 11. 11. 2017 14:00 Třebíč - Břeclav
Neděle 12. 11. 2017 11:00 Stará Říše - Strání
Neděle 12. 11. 2017 14:00 Velká Bíteš - Žďár nad Sázavou






Vytisknout text k článku - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 11. a 12. listopadu ... Vytisknout - Kam za jihomoravským fotbalem - víkend 11. a 12. listopadu

Úřední zprávy JmKFS
20.11. - Úřední deska
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
06.10. - Rozlosování KP st. žáku SR 2017-2018
06.10. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 2.10.
04.10. - Úřední zprávy JmKFS č.13
29.09. - Úřední zprávy JmKFS č.12
25.09. - Komuniké KR č.4 podzim 2017
22.09. - Nominace U15 - MoraviaDanubia cup - 26-27.9.2017
22.09. - Nominace U13 a U14 - Rosice - 3.10.2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
listopad 2017
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30