VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

JmKFS podporuje projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým

JmKFS podporuje projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým JmKFS vyjadřuje podporu projektu „Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým“ v rámci brněnského participativního rozpočtu Dáme na vás. Více informací naleznete v přiložené zprávě:

Vážení přátelé, Brňačky a Brňáci,

rád bych vás všechny nesmírně rád poprosil o podporu projektu, který si klade za cíl oživit posvátné Lužánky a zároveň pomoci brněnské mládeži ke sportovnímu rozvoji. Lužánky jsou pro všechny Brňáky a vůbec pro celý jihomoravský fotbal místem naprosto jedinečným, a když už se tam nemohou hrát velké zápasy, rádi bychom tu viděli sportovat mladé.

Proto jsem se rozhodl rozjet projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým. Cílem projektu je vybudovat v prostoru bývalého stadionu čtyři tréninková hřiště se zázemím pro sportovní mládež z celého regionu. V areálu by se navíc mohly konat i kulturní akce, a pochopitelně třeba také fanouškovsky atraktivní setkání sportovních legend spjatých se stadionem.

Vzniku areálu můžete pomoci i vy. Jak? Jednoduše! V neděli 1. listopadu startuje na webu www.damenavas.brno.cz hlasování, v němž může každý občan Brna, starší 18 let, podpořit svůj oblíbený projekt. Návod, jak hlasovat, najdete zde - www.damenavas.brno.cz/vy-rozhodnete/. Důležité je, že každý má pro vybraný projekt k dispozici dva hlasy!

Bližší informace o celém projektu Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým si můžete prostudovat tady - www.damenavas.brno.cz/projekt/?id=1446

Díky za podporu!
Petr Švancara
Vytisknout text k článku - JmKFS podporuje projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým ... Vytisknout - JmKFS podporuje projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým

Seznam příloh
JmKFS podporuje projekt Dejme Za Lužánkami Š(V)ANCI mladým (jpg, 244903kb) .......... aktualizováno 6.11.2020 11:57
Kalendář JmKFS
únor 2021
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28