Jihomoravané jsou ve druhé lize naopak

Jihomoravané jsou ve druhé lize naopak Jako noc a den, tak by se dalo shrnout prozatimní učinkování jihomoravských zástupců ve druhé lize. Po druhém kole jsou všechna předsezóní očekávání naruby. Brněská Zbrojovka, která měla bojovat o návrat do první ligy, se krčí u dna tabulky. To Znojmo mělo podle předsezóních prognóz hrát nejlépe ve středu druhé ligy. Nyní je ale na její špici. A jak tedy v sobotu oba týmy hrály?

Znojmu přinesla výhru branka Milana Pacandy, který se trefil na začátku druhého poločasu. Naopak druhou prohru v řadě a opět 0:1 si připsalo Brno, které prohrálo brankou už ze šesté minuty. Vyrovnat se mu nepodařilo i přesto, že hrálo půlhodinovou přesilovku.

Jak to bude se zástupci jižní Moravy ve druhé lize vypadat dál? Potvrdí se nakonec předsezóní prognózy a nebo budeme překvapeni. Další neznámou v rovnici s názvem sezóna 2011/2012 se dozvíme příští sobotu. Znojmo zajíždí do Zlína a Brno do Sokolova.