VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Jan Polák se stává novou tváří JmKFS

Jan Polák se stává novou tváří JmKFS VV JmKFS v čele s JUDr. Vladimírem Kristýnem se dohodl na spolupráci s bývalým reprezentantem ČR a fotbalovým internacionálem Janem Polákem, který bude úzce spolupracovat s úsekem mládeže. Dále VV JmKFS schválil Jana Poláka jako ambasadora mládežnických reprezentačních výběrů JmKFS.

V mládí začínal s fotbalem v Bohunicích, kdy se následně přesunul do Zbrojovky Brno, která ho vychovala pro velký fotbal. Jan Polák si za svou dlouhou a bohatou kariéru prošel významnými kluby v Německu a Belgii. Jako odchovanec brněnského fotbalu spojil svou zahraniční část kariéry s Norimberkem, Anderlechtem a Wolfsburgem. Po návratu zpět domů se rozloučil s profesionálním fotbalem v roce 2020 v dresu Prostějova. Během své kariéry se stal s Norimberkem vítězem německého poháru a s Anderlechtem vítězem belgické ligy, belgického poháru i superpoháru.

Již v mládeži byl Jan Polák členem českých reprezentací, aby si následně připsal za seniorský výběr 57 oficiálních startů, ve kterých vstřelil 7 gólů. Pochlubit se může zlatou i stříbrnou medailí z Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, účastí s výběrem do 23 let na Letních olympijských hrách v roce 2000 v Austrálii, ale zejména účastí na Mistrovství světa 2006 v Německu a Mistrovství Evropy 2008 v Rakousku a Švýcarsku.

A co na samotné angažování v rámci JmKFS říká sám Honza?
„Velice si vážím této nabídky a je mi ctí spojit se s lidmi z JmKFS a být nadále součástí fotbalového dění. Budu se snažit předávat maximum svých fotbalových zkušenosti těm, kteří jsou naší budoucností - mládeži.“

Honzovi přejeme množství úspěchů s JmKFS a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Vytisknout text k článku - Jan Polák se stává novou tváří JmKFS ... Vytisknout - Jan Polák se stává novou tváří JmKFS

Kalendář JmKFS
duben 2021
PoUtStČtSoNe
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30