Fotbalový Framoz zase objevil střelce

Fotbalový Framoz zase objevil střelce Rousínov – Fanoušci fotbalistů Framozu Rousínov se konečně dočkali. Jejich tým k dobrému hernímu projevu přidal i účinnou koncovku a v tabulce krajského přeboru je rázem je o jediný bod za vedoucím Bzencem. O navrácené pohodě do týmu se v neděli přesvědčily Boskovice, tedy tým, s nímž se Framoz ještě nedávno utkával v divizi a kam by se Boskovičtí rádi vrátili.

Domácím vyšel hlavně první poločas. Po gólech Králíčka, kterému šanci připravil Honek, a Kubaly, jenž se trefil hlavou po rohovém kopu, rychle vedli 2:0. A pak začal úřadovat právě nově objevený kanonýr Honek. Ke třem gólům z minulého kola do sítě Podivína přidal další dva. „Soupeřům dělá problémy hlavně jeho rychlost a kluci mu dávají balóny, jaké potřebuje. A zaplať pánbůh mu to tam padá," pochválil mladíka trenér Petr Krahulec.

Ve druhém poločase se sice hostům podařilo snížit, ale oba týmy jej odehrály viditelně s vědomím už rozhodnutého zápasu. Vítězná šňůra se Framozu se tak prodloužila na čtyři utkání. „To je příjemné, je dobré, že z nás spadla ta počáteční psychická deka. Hrajeme dobře. Ale každá šňůra jednou skončí, anebo může přijít i opačná. A nás nyní čekají opravdu těžší soupeři. Dvakrát jedeme ven, na Spartu Brno a do Znojma, a pak máme doma Mutěnice. Teprve po těchto zápasech budeme moci objektivně říkat nějaká hodnocení," upozornil trenér Framozu.

Krajský přebor

Framoz Rousínov – FC Boskovice 4:1 (4:0)

Branky: 18. a 35. Honek, 4. Králíček, 7. Kubala – 57. Janíček

Rousínov: Ustohal – Svoboda, Boušek (63. Strnad), Kubala, Pupp – Daněk, Kupčík, Havel, Buršík – Honek (70. Benda), Králíček (76. M. Sedláček).

Boskovice: Kronek – Müller, Přikryl (46. Jakub Horák), Adamec (46. Václavek), M. Horák (63. Pijáček) – Stara, Janíček, Jan Horák, Černý – Vykoukal, Šafařík.

Vytisknout text k článku - Fotbalový Framoz zase objevil střelce ... Vytisknout - Fotbalový Framoz zase objevil střelce