Fotbalistky Nesytu rozstřílely divizní Hovorany

Fotbalistky Nesytu rozstřílely divizní Hovorany Hovorany – Rozdíl mezi ženskou divizí a Moravsko-slezskou ligou je obrovský. Důkaz přinesl přípravný fotbal mezi domácími Hovorany a Nesytem Hodonínem. Fečova parta deklasovala v přípravě Zemas 9:2. Čtyři góly dala kanonýrka Blahová, hattrick zaznamenala Lamáčková.

Nesyt mohl vyhrát i vyšším rozdílem, šance Jandové, Blahové, Fritzové, Lamáčkové a Podrazilové ovšem zůstaly trestuhodně nevyužity. „Snažili jsme hrát po obou stranách hřiště, což se nám taky dařilo. Úniky našich rychlonohých hráček s následujícím centrem, měly svoji kvalitu.Vycházeli nám i standardní situace, po dobře zahraných rohových kopech jsme vstřelili tři branky,“ uvedl hostující kouč Miroslav Fečo. „Hrálo se s velkým nasazením a v některých momentech to i dost jiskřilo. Hovorany postupem času fyzicky odpadly a my jsme jasně diktovali hru,“ přidal.

Trenér Nesytu obětoval na osobní obranu Helenu Bílíkovou, která měla na starosti kanonýrku Hovoran Veroniku Svobodovou. „Bílíková ji zcela vymazala se hřiště,“ pochválil svěřenkyni Fečo. Zemas dokázal skórovat po centru ze strany a z přísné penalty.

„Soupeře jsme jinak před vlastní gólmanku Růžičkovou téměř nepouštěli. Naopak na branku Hovoran jsme vyslali dvacet střel, dalších devatenáct pokusů skončilo mimo. Bohužel jsme nevyužili ani několik brejků a další tutovky,“ uvedl Fečo.

Kanonádu odstartovala v 6. minutě Blahová, která o tři minuty zvyšovala na 2:0. U obou gólů asistovala Koplíková. Třetí gól Hodonína přidala Lamáčková, v závěru první půle se trefila i Bučková.

Střelecké manévry pokračovaly i po změně stran. V 54. minutě upravila po krásném úniku Lamáčkové na 5:2 Blahová, šestý gól přidala dalekonosnou ranou Štastná.

Zemas v závěru odpadl, čehož favorizovaný tým dokázal využít. Patnáct minut před koncem se čtvrtým gólem blýskla Blahová. Tečku za povedeným utkáním dala Lamáčková.

Zkušená fotbalistka se v závěru trefila po přihrávce Blahové a Fritzové.

Nesytu ani nevadilo, že posledních třicet minut hrál v deseti bez zraněné Koplíkové. S bolestmi duel dochytala i mladá brankářka Růžičková.

Zemas Hovoran – FC Nesyt Hodonín 2:9 (2:4)

Branky Hodonína: 6., 9., 54. a 75. Blahová, Blahová, 19., 82. a 87. Lamáčková, 36. Bučková, 56. Šťastná.

Hodonín: Růžičková – Bílíková, Dřímalová, Šťastná – Jandová, Koplíková, Fritzová, Podrazilová – Bučková, Lamáčková, Blahová.

Vytisknout text k článku - Fotbalistky Nesytu rozstřílely divizní Hovorany ... Vytisknout - Fotbalistky Nesytu rozstřílely divizní Hovorany

Úřední zprávy JmKFS
07.12. - Úřední deska
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017