VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Fotbalisté v kraji brali tři body

Fotbalisté v kraji brali tři body Znojemsko – Vítězný víkend mají za sebou fotbalová mužstva Moravského Krumlova a Inzert Expresu Znojmo v krajském přeboru.Krumlov vyhrál již popáté výsledkem 1:0, když porazil Rájec-Jestřebí. Inzert Expres v Rajhradě otáčel zápas z 0:2 na konečných 3:2.

Krumlovští stále drží jarní neporazitelnost a pořád vyhrávají stejným výsledkem. „Asi to bude ta naše šňůra výsledků 1:0 raritou v krajském přeboru,“ uvedl krumlovský trenér Karel Pelikán.

Jeho tým tentokrát vydřel výhru v deseti lidech. „Byl to pro nás složitý zápas. Ve dvacáté minutě jsme šli do deseti po vyloučení Lukáše Zelníčka. I přesto jsme si vytvořili šance. Ve dvaašedesáté minutě jsme jednu z nich proměnili. Kluci výhru doslova vydřeli. Makali jako jeden namazaný stroj,“ přiblížil Pelikán.

O jedinou trefu Krumlovských se postaral útočník Jiří Čepera. Znamenala nejen výhru, ale také udržení se Krumlova na třetí příčce v tabulce. Příští zápas čeká krumlovské fotbalisty druhý tým soutěže Blansko, na které ztrácí jeden bod. Proti silnému soupeři budou navíc hrát bez Zelníčka. „Bez něj to bude v Blansku velmi těžké. Jsou favoritem soutěže,“ podotkl krumlovský trenér.

K vítězství se také dopracoval šestý tým tabulky znojemský Inzert Expres. Do zápasu šli jeho hráči posílení předchozí jasnou výhrou nad vedoucím celkem tabulky Vracovem.

„Mrzí mě, že jsme herně nedokázali navázat na druhou půlku předchozího zápasu s Vracovem. Ohledně nasazení a bojovnosti nemůžu klukům nic vytknout. Nikdo nic nevypustil. Myslel jsem si ale, že utkání bude mít lepší herní kvalitu,“ zamyslel se znojemský trenér Tomáš Pěnkava.

Soupeř Inzert Expresu je ale přitom v dolních patrech tabulky.

„Mužstva ze spodku tabulky potřebují každý bod, tak do hry dávají maximum. My jsme si asi mysleli, že jsme nahoře, když jsme dokázali porazit Vracov. Chtěli jsme hrát až moc profesorský fotbal. Chybí mi u hráčů taková ta zodpovědnost sama za sebe. Děláme kličky nebo přihráváme, když nemáme,“ poznamenal Pěnkava.

Zdroj:http://znojemsky.denik.cz/fotbal_region/fotbaliste-v-kraji-brali-3-body-20120423.html

Vytisknout text k článku - Fotbalisté v kraji brali tři body ... Vytisknout - Fotbalisté v kraji brali tři body

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31