VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Fotbalisté Framozu už z venku výhry nevozí

Fotbalisté Framozu už z venku výhry nevozí Bzenec – V bilanci na hřištích soupeřů stále patří k nejlepším týmům krajského přeboru, ale poslední tři výjezdy rousínovským fotbalistům reputaci venku nebezpečného týmu dost zpochybnily. Po prohře v Kyjově a remíze v Moravském Krumlově odjeli v sobotu s prázdnou z Bzence. A není náhodou, že o jejich porážce zase rozhodla jediná branka. Sami jsou totiž se střeleckou potencí v současné době poměrně na štíru.

Zdroj:http://vyskovsky.denik.cz/fotbal_region/fotbaliste-framozu-uz-z-venku-vyhry-nevozi-prohrali-v-bzenci-20120513.html

Do nevlídného počasí, na toto roční období chladna a deště, jakoby se hostům ani moc nechtělo. Než se rozkoukali, dostali gól. Zdánlivě ztracený míč vrátil jeden z domácích hráčů zpět před branku, kde jej nehlídaný útočník Ingr v klidu uklidil za Ustohalova záda.

Branka hosty vrátila do reality a postupně si vypracovali velkou převahu, a také šance. Jenže v nich selhávali (Kupčík, Kalouda) a poměrně slušně kopané trestné kopy (Svoboda) cíl nenašly.

Ve druhém poločase si hosté převahu udrželi, ale domácí už se soustředili na bránění náskoku a větší příležitosti Framozu nepovolili. „Druhý poločas se hrál na jednu branku, ale šance jsme neměli. Celkově to byl takový neslaný, nemastný zápas. Domácí si svým způsobem možná vítězství zasloužili, protože oni ten gól dali a my ne," konstatoval po zápase trenér Rousínova Petr Krahulec.

Stínem utkání je zranění brankáře Ustohala, který má zlomený prst na ruce.

Krajský přebor - 25. kolo: Bzenec – Rousínov 1:0 (1:0)

Branka: 6. Ingr.

Rousínov: Ustohal (58. Trnavský) – Hartl, Boušek, Svoboda, Daněk – Kalouda, Havel, Kupčík, Buršík (50. Pupp) – Fiala, Králíček (68. J. Sedláček).

Vytisknout text k článku - Fotbalisté Framozu už z venku výhry nevozí ... Vytisknout - Fotbalisté Framozu už z venku výhry nevozí

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31