VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Fotbalisté Framozu chtějí do vyšších pozic

Fotbalisté Framozu chtějí do vyšších pozic Rousínov, Kyjov – Tříbodový zisk mají zatím jen díky kontumaci. Trápí se v koncovce, minule dostali velký příděl v Blansku. Kvůli futsalovému dění jim občas chybí některé opory a proti nejbližšímu soupeři loni neuhráli ani remízu.Samé špatné zprávy dosud provází rousínovský fotbal v podzimní části krajského přeboru. „Už potřebujeme vyhrát, mužstvo po tom touží, chce dokázat, že na to má, že to, co se zatím děje, je nedopatření. Prostě smůla, která se na hráče nalepila. Musíme se probrat," prohlásil kouč Framozu Petr Krahulec.

Jeho družina je po čtyřech kolech předposlední s pouhými třemi body, které navíc získala jen díky prohřešku Rajhradu ze vzájemného zápasu ohledně registrace hráče. Na hřišti remízový zápas Rousínov vyhrál kontumačně. Polehčující okolností je, že v tabulce pravdy jsou na nule, protože hráli tři zápasy venku a jen jeden, právě ten kontumovaný, doma.

A v sobotu v tradičním čase od půl páté bude druhý. Proti Kyjovu, na nějž v loňském sezoně ani jednou nestačili. „Jenže Kyjov loni a letos, to je něco jiného. Loni měl obrovské zázemí a velké ambice postoupit, letos jsou hráčsky úplně jiní. To ale neznamená, že jsou slabí, porazili Spartu Brno, mají v sobě něco kvalitního, umí otáčet zápasy," charakterizoval soupeře Krahulec.

Jiné mužstvo

A jeho slova o „jiném" Kyjovu potvrdili i sami zítřejší hosté. „Zmizelo nám jedenáct hráčů z loňské základní sestavy. Že bychom překypovali obrovským sebevědomím, to ne. My jdeme zápas od zápasu a jedeme všude s pokorou," zdůraznil kyjovský kouč Alexandr Hrabal.

Na rozdíl od svého protějšku na lavičce Framozu je ale se vstupem do podzimu vzhledem k okolnostem spokojen. „Udělali jsme nějaké body, příjemným překvapením je i herní projev. Přeci jen máme tam mladé chlapce a musím říct, že si nevedou zle," pochválil.

Mládí musel nasadit do hry i Krahulec. Třeba minulý týden při velkém debaklu 1:5 v Blansku, protože mu chyběli kvůli futsalovým zápasům Buršík, Havel a Svoboda. „Hráli zrovna za ligové Tango, rozhodli se pro futsal, tak museli naskočit jiní z B mužstva. Ano, jsou šikovní, ambiciózní, ale na krajský přebor tomu ještě něco chybí," řekl lodivod. Pro tentokrát nemůže počítat už jen se Svobodou, kterého čeká příjemná povinnost přímo ve futsalové reprezentaci.

Hosté, možná bez špílmachra Jaroslava Holečka, se netají tím, že by brali remízovou dělbu bodů. „Vede je kolega Krahulec, známý profík a fotbalový lišák. Určitě něco vymyslí, má k tomu spoustu zkušených hráčů, a i když jsou teď za očekáváním, mají to tak vždycky. Vyhlásí cíle, trochu se zadrhnou a pak to doženou. Stoprocentně se zvednou," poznamenal Hrabal. A rousínovští fanoušci budou doufat, že to bude už teď.

Krajský přebor - 4. kolo: TJ Framoz Rousínov – FC Kyjov 1919

Sobota 1. září, 16.30 hodin

Postavení v tabulce:

8. Kyjov 4 2 0 2 7:7 6

15. Rousínov 4 1 0 3 5:9 3

Vzájemné zápasy 2011/2012:

Kyjov – Rousínov 1:0 (0:0), Rousínov – Kyjov 1:2 (0:1), gól: Sedláček.

Vytisknout text k článku - Fotbalisté Framozu chtějí do vyšších pozic ... Vytisknout - Fotbalisté Framozu chtějí do vyšších pozic

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31