VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Fotbalista roku 2011 okresu Blansko

Fotbalista roku 2011 okresu Blansko Okresní fotbalový svaz Blansko bude dne 20.1.2012 v místním kině vyhlašovat nejlepší fotbalistku a fotbalisty v různých věkových kategoriích. Ceny, které budou předávat osobnosti sportovního, kulturního a politického života, se budu dále udělovat v kategorii trenér, rozhodčí a osobnost roku 2011.

Galavečerem bude provádět televizní moderátor Vladimír Vlach. Během večera vystoupí Karel GOTT revival, Adéla GRIMOVÁ, a taneční skupiny. Po skončení bude pro přítomné připraveno v prostorách kina občerstvení, u kterého zahraje cimbálová muzika DRAHAN.


O rozhovor pro web jmkfs.cz jsme požádali dramaturga a spolupořadatele tohoto galavečera pana Lubomíra Reka.
.

Dobrý den pane Reku. Kdo vyhášení ankety FOTBALISTA BLANSKA ROKU 2011 pořádá a o kolikátý ročník se již jedná?  
Anketu Fotbalista Blanska roku 2011 pořádá Okresní fotbalový svaz ve spolupráci s Kulturním střediskem města Blanska. Letošní ročník je již jubilejní desátý a tak jsme se rozhodli usporádat tuto akci po několika letech v Jedovnicích opět v Blansku.

Jak probíhá hlasování v jednotlivých kategoriích?
OFS Blansko vyvzval funkcionáře oddílů, které spadají pod okresní svaz,aby dali své návrhy na vítěze v jednotlivých kategoriích a to fotbalistka, fotbalista, osobnost, trenér a rozhodčí. Komise mládeže pak vybírá nejlepšího dorostence, žáka a hráče přípravky.

A vy jako aktivní rozhodčí máte svého favorita například právě v kategorii rozhodčí?
Určitě mám (smích), ale na otázku vám neodpovím, neboť se v uvedené kategorii stále hlasuje a nerad bych někoho ovlivňoval.

Na takovéto vyhlášení je dobré mít i známe osobnosti. Prozradíte nám, koho jste pozvali a kdo určitě přijede?
Na 100% nemohu potvrdit nikohoho, ale mimo jiných by to měl být Pavel Blaha, předseda KFS jižní Moravy, Jaromír Blažek, bývalý reprezentat ČR a brankář Sparty Praha, Petr Fousek, místopředseda Komise futsalu UEFA a zároveň člen komise futsalu FIFA. Dále starosta města Blanska pan Lubomír Toufar, či senátor Jozef Regec. Další jména jsou v jednání, ale prozrazovat je nebudu. Je to pro ty, kteří se uvedeného galavečera účastní překvapení.

Jak dlouho již z deseti ročníků uvedené ankety tento galavečer připravujete?
Tento galavečer je již třetím, který společně se sekretářem OFS Blansko Jiřím Sychrou připravuji. Poté, co mne opět oslovil jsem mu předložil návrh jak vyhlášení ankety FOTBALISTA BLANSKA ROKU 2011 připravit. Můj návrh se mu velice líbíl a tak jsme na něm začali společně pracovat. Musím tímto Jirkovi poděkovat, protože spolupráce s ním je výborná.

Řeknete nám něco z programu, na který se mohou těši ti, kteří se do blanenského kina přijdou podívat?
Program v sále kina začíná v 18:00 a v rámci tohoto programu vystoupí Karel GOTT revival, Adéla GRIMOVÁ. V průběhu večera vystoupí tanenční soubory různých žánrů. Připravena je i barmanská show. Večer moderovat Vladimír Vlach. Po skončení programu bude v prostorách kina připraven raut, u kterého bude hosty bavit cimbálová muzika Drahan, která bude hrát i před záhájením galavečera. Součástí rautu bude i bohatá tombola o věcné ceny, vína od moravských vinařů, vstupenky do divadla a další hodnotné ceny. Na závěr bych chtěl pozvat všechny ty, kteří si chtějí zpříjemnit páteční večer, ať přijedou do Blanska fandit svému favoritovi, nebo se jen tak pobavit.


Děkuji za rozhovor.

 

 

 

 


Vytisknout text k článku - Fotbalista roku 2011 okresu Blansko ... Vytisknout - Fotbalista roku 2011 okresu Blansko

reklama
reklama

Kalendář JmKFS
říjen 2018
PoUtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31