VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Fincentrum Krajský přebor se zamotává

Fincentrum Krajský přebor se zamotává Ještě před startem jarní části Fincentrum Krajského přeboru to vypadalo, že o postup do divize budou bojovat jen dva týmy. Vedoucí duo Bohunice - Vracov ovšem v prvních dvou kolech nezískalo ani bod. Týmy na čtvrtém až šestém bodovaly a dotáhly se na čelo tabulky. Nyní tak bojují o postup Bohunice, Vracov, Boskovice, Ivančice, Rájec-Jestřebí a Ráječko. Zajímají vás víkendové výsledky? Tak čtěte dále.


FC VRACOV - FC MORAVSKÝ KRUMLOV 3:4 (1:3)
Branky:
44. VOŘÍŠEK Tomáš, 62. ŽUROVEC Radek, 86. VYBÍRAL Aleš (pen) - 21. + 28 ČEPERA Jiří, 31. ZÁVIŠKA Zdeněk, 58. STANĚK Jakub

ROZHODČÍ: ŠPAČEK Jiří, KORÁB Marcel, PÁTEK David
DELEGÁT: BRTNÍČEK Miroslav

VRACOV: MYŠÁK, VOŘÍŠEK (81. JURÁSEK), ELIÁŠ, VYBÍRAL (K), KOTÁSEK (24. PROCHÁZKA),
ŽUROVEC, LIPČÍK, JANOUŠEK, LOPRAIS, JAKUBIČEK (45. KUDLÍK), BÍLA
TRENÉR: SNOPEK Libor

M.KRUMLOV: ELIS, VOŠMERA, ANDERS, HORÁK, PROCHÁZKA, STANĚK (89. LAML),
ČEPERA (91. STANĚK), ZÁVIŠKA, ZELNÍČEK, BŘEZINA (75. MATĚJKA). HLUČIL (K)
TRENÉR: ZÁVIŠKA Zdeněk st.


KOMENTOVANÝ ZÁZNAM UTKÁNÍ NAJDETE zde.





FC BOSKOVICE – FRAMOZ ROUSÍNOV 3:1 (2:0)
Branky:
30. Koudelka, 33. Preč, 80. Fojt L. - 70. (PK) Růžička

BOSKOVICE: Švéda – Müller, Václavek, P.Martínek, Adamec – Preč, Jk.Horák (46.Stara),
L.Martínek (82.Stříž), Jn.Horák, Koudelka – Bárta (78.L.Fojt)

ROUSÍNOV: Trnavský – Kuklínek, Svoboda, Daněk, Pupp,
Fiala (36.Kalouda), Růžička, Udržal, Krejčí, Hartl, Boušek



TATRAN BOHUNICE – MKZ RÁJEC-JESTŘEBÍ 0:1 (0:0)
Branky:
62. Sedlák
ČK: 87. Hanousek (Bohunice).

BOHUNICE: Cífka - Konečný, Hanousek, Frank, Vjater, Kulička, Beneš, Kostka, Hrazdíra M., Tonev, Bombicz

RÁJEC-JESTŘEBÍ: Němeček - Keller, Palkanynec, Holý, Macík, Hrůza, Herman, Opletal, Sedlák, Ostrý, Cabadaj



1. SC ZNOJMO "B" - ČAFC ŽIDENICE 4:3 (2:3)
Branky:
7., 16. a 77. Kazár, 84. (PK) Šplíchal - 2. a 40. Polák, 12. (PK) Reiter
ČK: 90. Čempel (Židenice).

1. SC ZNOJMO „B“: Hrubý - Kazár, Müller, Mička, Alexa, Zifčák,
Štajner, Šplíchal, Palička st., Podzemský, Palička ml.

ŽIDENICE: Šmerda - Konečný R., Pernica, Neumann, Reiter, Čempel, Polák,
Smítal, Stehlík, Klimeš, Bím



FK IE ZNOJMO – FC IVANČICE 1:1 (1:1)
Branky:
30. Vašíček - 38. Němec

IE ZNOJMO: Vítámvás - Kalina, Veselý, Tkadlec, Rolník, Šťáva, Černý (64. Adámek),
Ostrý, Vašíček (70. Kapitán), Mařík (84. Zach)

IVANČICE: Boreš - Štěpanovský, Gaňa, Ryška, Holý, Černý (75. Knotek), Duša,
Jakubec, Vlasák (51. Michalica), Štork (87. Slezáček), Němec



FC KUŘIM – KORDÁRNA VELKÁ NAD VELIČKOU 1:0 (1:0)
Branky:
42. Klopar

KUŘIM: Tišnovský - Urban, Čuhel, Škrdlík, Beránek, Šenkýř J., Hanus (82. Juračka),
Králíček (76. Vermouzek), Klopar, Fryčka, Plšek (90. Skoumal)

VELKÁ n. V.: Sládeček - Šácha, Kohůt M., Mota Lemos (80. Horák), Valášek,
Macko D., Vardan, Hrbáč (56. Pavlinec), Kohůt P., Pravda, Macko L.



SK OLYMPIA RÁJEČKO – SOKOL NOVOSEDLY 1:1 (0:0)
Branky:
66. Bartoš - 50. Kovář
ČK: 90. Kupský (Ráječko).

RÁJEČKO: Kučera - Kopecký, Maška, Bartoš, Koutný, Kupský, Sehnal V. (73. Tajnai),
Sehnal J., Tenora, Neděla (59. Žilka), Jarůšek (46. Badura)

NOVOSEDLY: Šelc - Šebesta, Křivánek, Matušík K., Matušík P., Gregor, Foltýn (36. Kovář),
Sýkora (82. Zeman), Štyks, Janůfka (66. Klobása), Němeček, Juřena



BANÍK ZBÝŠOV – SLOVAN BZENEC 4:1 (2:1)
Branky:
Šauer 2, Dufek, Kotačka - Ingr

ZBÝŠOV:

BZENEC:



VÍCE INFORMACÍ O SOUTĚŽI NAJDETE tady.


Vytisknout text k článku - Fincentrum Krajský přebor se zamotává ... Vytisknout - Fincentrum Krajský přebor se zamotává

Úřední zprávy JmKFS
11.12. - Úřední deska
11.12. - Nominace U14 na halový turnaj 6.1.2018 - ŽĎÁR nad Sázavou
11.12. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 6.12.2017
07.12. - Termínová listina JmKFS pro jarní část soutěžního ročníku 2017/2018
01.12. - Nominace U13 + propozice na halový turnaj v Bratislavě 9.12.2017
30.11. - Komuniké KR č. 8 podzim 2017
29.11. - Výsledky Meziokresní soutěže ,, O pohár předsedy JmKFS"
23.11. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS 13.11.2017
20.11. - Nominace na Meziokresní turnaj v Blansku 27.11.2017
20.11. - Výsledky U13, U14 na utkání BFZ - Bratislava 15.11.2017
20.11. - Doškolení licence C - 14.ledna 2018
16.11. - Úřední zprávy JmKFS č.19
09.11. - Doškolení UEFA B licence
09.11. - Nominace U13, U14 na utkání výběrů Bratislavský FZ - Jihomoravský KFS 15.11.2017
08.11. - Komuniké KR č. 7 podzim 2017
08.11. - Výsledky U13 a U 14 MKS 7.11.2017 Olšany u Prostějova
08.11. - Úřední zprávy JmKFS č.18
03.11. - Výsledky Krajského poháru žáků SR 2017-2018
03.11. - Nominace JmkFS U15- Velké Bílovice-8.11.2017
01.11. - Nominace U13 a U14 na utkání MKS 7.11. 2017 Olšany u Ol.
01.11. - Úřední zprávy JmKFS č.17
25.10. - Trenérské kurzy + školení trenérů v JMK 2017-2018
25.10. - Komuniké KR č. 6 podzim 2017
25.10. - Úřední zprávy JmKFS č.16
18.10. - Výsledky MKS V.Pavlovice 17.10.2017
18.10. - Úřední zprávy JmKFS č.15
11.10. - Úřední zprávy JmKFS č.14
11.10. - Nominace U13, U14 na turnaj 17.10. 2017 ve Velkých Pavlovicích
11.10. - Nominace dívek W11, W12, W13 - 19.10.2017 - Bučovice
11.10. - Komuniké KR č. 5 podzim 2017
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
prosinec 2017
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31