Filip Chlup trefil tři body v 90.minutě

Filip Chlup trefil tři body v 90.minutě Hráči Rohatce Slavkov zaskočili svou rychlostí a zarputilostí. Jestli takhle hrají pořád, tak jejich postavení v tabulce tomu neodpovídá. Slavkov si zejména v první půli nevěděl rady a rohatečtí byli u všeho dřív. Několikrát nechali vyniknout slavkovského golmana. V poločase byla v kabině Slavkova trochu bouřka a do druhého poločasu se mužstvo přeskupilo. Střídající Cenek šel na stopera, Holý na kraj obrany. Holásek a Houšť se posunuli do útoku. Domácím postupem začali ubývat síly a Slavkov toho dokonale využil. Filip Chlup jako správný kapitán to vzal na sebe dvěma krásnými brankami otočil výsledek.

1.  -  Kopunec posílá míč za obranu na Houšťě,ten ale v jasné pozici přestřeluje
13. - Dolíhal nadvakrát chytá jedovatou střelu domácích
23. - 1:0, Tomšej se dostal na hranici vápna k míči a střelou do spodního rohu branky překonává Dolíhala

81. - Chlupova střela,domácí brankář vyráží na roh
90. - 2:3, Chlup se ocitá před brankářem Rohatce a technickou střelou ho přelobovává.Nádherný konec kvalitního utkání.

Ofsajdy: 9:6

ROHATEC: Flíček - Duchoslav, Netík, Vrba, Páleník - Doležal, Korbel (84.Rozsypálek),
Tomšej, Konštanda - Míkéska (86.Tomšej V.), Svoboda (78.Mašina)

SLAVKOV: Dolíhal - Klimek (46.Cenek), Hráček, Holý, Láznický
- Lysák, Holásek, Chlup, Houšť - Strnad (46.Hobza), Kopunec

ZDROJ: Jaroslav Andrla

Vytisknout text k článku - Filip Chlup trefil tři body v 90.minutě ... Vytisknout - Filip Chlup trefil tři body v 90.minutě