Filip Chlup slavil se Slavkovem vítězství

Filip Chlup slavil se Slavkovem vítězství Slavkov přehrál doma v prvním jarním kole Vacenovice 3:2. Domácí měli více ze hry. Hosté zlobili prakticky jen ze standartních situací. Ve výborné formě se předvedla nová posila Slavkova, na podzim ještě ligový Filip Chlup. Hráč, kterého si můžete pamatovat z dresu Zbrojovky Brno, se po poločase zapsal i mezi střelce.

2. 1:0 - po křídle se uvolnil Chlup a jeho milimetrově přesný centr našel hlavu Lysáka,který poprvé rozvlnil síť

25. hosté zahrávají rohový kop,Grufík P. nebezpečně hlavičkuje
jen nad bránu

29. nepřesná Nedvědova střela končí daleko od branky

40. 2:0 - akce shodná ze druhé minuty.Chlup opět nádherně zacentroval a Strnad z těžkého úhlu hlavou překonává brankáře
hostí podruhé

42. 2:1 - trestný kop Vacenovic,Voříšek tečuje hlavou a snižuje

46. 3:1 - diváci se ještě neusadili na svá místa po poločasové přestávce a Chlup střelou po zemi zvyšuje

48. 3:2 - trestný kop hostí,zcela volný Sladký hlavou překonává Dolíhala

55. Kopuncova nádherná střela končí jen těsně nad brankou hostí

68. Drobný tvrdě vystřelil,brankář hostí jen z námahou vyráží

78. Chlup centruje,nachází Strnada ten hlavičkuje a brankář hostí opět vyráží nad bránu

85. Bařák V. se ocitá zcela sám před Dolíhalem,ten jeho střelu bravurně vyráží

Z webu Vacenovic:

Vacenovice nepředvedly špatný výkon, ale přesto prohrály 3:2. Špatné začátky obou poločasů, se podepsaly pod úvodní vystoupení olejářů v jarní části sezóny. Domácí nastoupili i s exligovým Filipem Chlupem, který byl na hřišti hodně cítit.

Mogul inkasoval první branku ve 4. minutě zápasu, druhý gól přidal domácí Slavkov v 35. minutě. Vacenovice snížily pět minut před koncem poločasu, když Voříšek hlavou prostřelil domácího brankáře. Do šaten se šlo tedy za stavu 2:1.

Do druhého poločasu vstoupil Mogul opět vlažně a ve 2. minutě, po střele z 20 metrů lovil Hanzalík míč z branky potřetí. Olejáři se však nevzdali, dokázali si vynutit tlak a hlavičkou Sladkého snížili na rozdíl jediné branky. Pět minut před koncem zazdil největší šanci na vyrovnání nejmenší muž na hřišti. Po nádherné přihrávce Milana Příkazského se sám před golmanem objevil Vašek Bařák, ale na brankáře domácích nevyzrál.

Slavkov - Vacenovice 3:2(2:1)
Branky:
2. Lysák, 40. Strnad, 46. Chlup - 42. Voříšek, 48. Sladký

Rozhodčí: Urbánek - Polák (Brno), Vrbka (Vyškov)
Delegát: Lenfeld (Brno)

ŽK: 66.Hráček, 83.Holásek - 23.Chvátal L., 40.Chvátal M.
Diváků: 220

Střely na branku: 5:0
Střely mimo: 2:4
Fauly: 16:13
Rohy: 6:3
Ofsajdy: 0:3

Slavkov: Dolíhal - Holý, Hráček, Cenek, Drobný - Vrána O. (62.Láznický), Holásek,
Chlup, Lysák (81.Klimek), Kopunec (68.Matocha), Strnad

Trenér: Václavíček Rostislav

Vacenovice: Hanzalík - Chvátal L. (69.Příkazský M.), Grufík P., Vacenovský, Chvátal M. (87.Bařák M.)
- Grufík J., Sladký, Voříšek, Bařák V. - Příkazský R., Nedvěd

Trenér: Kopl Petr

Vytisknout text k článku - Filip Chlup slavil se Slavkovem vítězství ... Vytisknout - Filip Chlup slavil se Slavkovem vítězství