ERA-PACK CHRUDIM POOSMÉ MISTREM ČR

ERA-PACK CHRUDIM POOSMÉ MISTREM ČR Denik.cz - Futsalová totalita pokračuje. ERA-PACK Chrudim je pošesté v řadě mistrem ligy. Titul získal celkově poosmé, přestože v nejvyšší soutěži působí pouze deset sezón.

Čtvrté utkání finále vyhrál favorit v Praze na palubovce Bohemians 1905 jasně 8:2 a sérii ovládl v poměru 3:1. "Chtěli jsme rozhodnout už ve čtvrtém zápase. Jsme rádi, že se to podařilo," řekl chrudimský asistent trenéra Jaroslav Bartušek.

Zásadní chvíle rozhodujícího finále přišla po třinácti minutách hry. Bohemians se dostali do vedení po chybě Brazilce Douglase, jenže... Chrudim za šest vteřin vyrovnala, trefil se mladík Slováček. „Naštěstí se nám podařil rychlý obrat," potěšilo Michala Mareše.

Ano, ERA-PACK vzápětí přidal další branku a do poločasu vedl už o tři góly. Zdálo se být rozhodnuto. Ve druhé půli se však Bohemians vzepjali a favorita chvíli trápili. Na obrat to ale nestačilo.

Vedle titulu urvala Chrudim ještě jeden úspěch. Brazilec Max vyrovnal rekord v počtu gólů nastřílených v jedné sezoně. Nasázel jich jednašedesát to je naprosto famózní číslo. Na rekordní trefu mu nahrál Michal Mareš, bratr dosavadního držitele rekordu Petra Mareše. "Myslím, že se brácha ani zlobit nebude," usmíval se zkušený hráč. Určitě ne, v týmu Chrudimi hraje totiž vedle Michala také další z bratrů Roman, největší legenda českého futsalu. Rodina Marešů tak slaví další titul...

Bohemians 1905 - ERA-PACK Chrudim 2:8

Branky: 13. Vodecký, 24. Štverák - 18. a 34. Douglas, 13. Slováček, 14. Max, 19. Rešetár, 29. Vladyka, 35. Mareš R., 38. Mareš M.

Vytisknout text k článku - ERA-PACK CHRUDIM POOSMÉ MISTREM ČR ... Vytisknout - ERA-PACK CHRUDIM POOSMÉ MISTREM ČR