VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Do Španělska jede Zbrojovka

Do Španělska jede Zbrojovka V republikovém finále DANONE CUP 2011 zvítězili reprezentanti SpSM FC Zbrojovka Brno, kteří ani jednou neprohráli. Výběr MěFS skončil na pěkném 3. místě. Republikové finále DANONE CUP 2011 se uskutečnilo v Praze na Strahově ve dnech 7. - 8. června 2011 za účasti 4 mužstev Sportovních středisek mládeže (SpSM) a 4 celků výběrů OFS, které se umístily na 1. a 2. místě v semifinále. Do dvou základních skupin byla vylosována vždy dvě mužstva SpSM a dvě mužstva OFS.


Rozdělení do skupin:

Skupina A:
1. FC Hradec Králové
2. SK Slavia Praha
3. MěFS Brno
4. OFS Sokolov

Skupina B:
1. 1.FK Příbram
2. FC Zbrojovka Brno
3. OFS Domažlice
4. OFS Náchod


Výsledky v základních skupinách:

Skupina A:
Hradec Králové - Sokolov 5 : 0
Slavia - MěFS Brno 0 : 1, Nevřivý
Hradec Králové - Slavia 0 : 3
Sokolov - MěFS Brno 0 : 2, Nevřivý 2
Slavia - Sokolov 4 : 0
MěFS Brno - Hradec Králové 1 : 1, Zikl

Pořadí:
1. MěFS Brno 7 bodů
2. Slavia Praha 6 bodů
3. Hradec Králové 4 body
4. Sokolov 0 bodů


Skupina B:
Příbram - Náchod 3 : 1
Zbrojovka Brno - Domažlice 4 : 0
Náchod - Domažlice 2 : 1
Příbram - Zbrojovka Brno 3 : 4
Domažlice - Příbram 0 : 5
Zbrojovka Brno - Náchod 1 : 0

Pořadí:
1. Zbrojovka Brno 9 bodů
2. Příbram 6 bodů
3. Náchod 3 body
4. Domažlice 0 bodů


Výsledky ve skupinách o umístění:

Výsledky započítané do skupiny o 1. - 4. místo:
MěFS Brno - Slavia Praha 1 : 0
Zbrojovka Brno - Příbram 4 : 3

Výsledky započítané do skupiny o 5. - 8. místo:
Hradec Králové - Sokolov 5 : 0
Náchod - Domažlice 2 : 1

Skupina o 1. - 4. místo:
MěFS Brno - Příbram 0 : 1
Slavia Praha - Zbrojovka Brno 0 : 1
MěFS Brno - Zbrojovka Brno 1 :2, Nevřivý
Slavia Praha - Příbram 0 : 2

Skupina o 5. - 8. místo:
Hradec Králové - Domažlice 5 : 0
Sokolov - Náchod 2 : 0
Hradec Králové - Náchod 1 : 1
Sokolov - Domažlice 0 : 0


KONEČNÉ POŘADÍ:
1. FC Zbrojovka Brno
2. 1.FK Příbram
3. MěFS Brno
4. SK Slavia Praha
5. 1. FC Hradec Králové
6. OFS Sokolov
7. OFS Náchod
8. OFS Domažlice


Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Antonín Rusek (FC Zbrojovka Brno), nejlepším střelcem Kryštof Vašek (1.FC Hradec Králové) a nejlepším brankářem Denis Radimský (SK Slavia Praha).



MěFS Brno reprezentovali:


Kropáček Martin, Osolsobě Jan, Zeman Radim, Pojsl Jakub, Leznar Filip (FC Sparta Brno), Pluháček Jan (FC Svratka Brno), Zikl Martin, Stříž Jan (ČAFC Židenice), Šustr Denis (FC Slovan Brno), Pěgřím Radim (SK Moravská Slávia), Havlásek Miroslav (SK Líšeň), Nevřivý David (TJ Tatran Kohoutovice), Záveský Lukáš, Straka Vojtěch (FC Dosta Bystrc-Kníničky).

Trenér: Záleský David,
asistent: Šrámek Jiří,
vedoucí mužstva: Dvořák Petr.






Na závěr - slova trenéra MěFS Brno Davida Záleského:

Chtěl bych poděkovat všem hráčům ročníku 1999 s realizačním týmem za vzornou reprezentaci města Brna nejen na hracím poli, ale i na poli společenském.

Tito chlapci, kteří hrají pouze městské či regionální soutěže, předváděli skvělé výkony někdy i za hranicemi svých fyzických možností. Nejen proto, že porazili ve skvělém utkání obhájce loňského vítězství Slávii Praha, porazili OFS Sokolov, remizovali s Hradcem Králové, ale dokázali potrápit svým fantastickým přístupem Příbram a vítěze Zbrojovku Brno.

Jejich výkony poukazují na skutečnost, že trenéři v jejich mateřských klubech dělají svou práci kvalitně.

Velký dík také patří panu Dvořákovi, Šrámkovi a na turnaji přítomným rodičům.


David Záleský, trenér

Vytisknout text k článku - Do Španělska jede Zbrojovka ... Vytisknout - Do Španělska jede Zbrojovka

Úřední zprávy JmKFS
13.06. - Úřední zprávy JmKFS č.39
11.06. - Nominace U13 - Gyor - 15.6.2018
11.06. - Vzor - Smlouva o sdruženém startu družstva
08.06. - Výsledky z Republikového finále v Třeboni
08.06. - Nominace výběru dívek WU13+14 - turnaj Třebíč(12.-13.6.2018)
08.06. - Komuniké ze zasedání VV JmKFS dne 4.6.2018
06.06. - Úřední zprávy JmKFS č.38
31.05. - Komuniké KR č.16 JARO 2018
30.05. - Úřední zprávy JmKFS č.37
23.05. - Nominace U13 (Finálový turnaj Třeboň ) 5.- 6.6.2018
23.05. - Úřední zprávy JmKFS č.36
21.05. - Propozice - Finálové mezikrajské soutěže výběry KFS ročník U14
21.05. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 29. - 30.5.2018
21.05. - Výsledky - Alexandria Cup 2018
17.05. - Přihláška - Ondrášovka CUP 2018/2019
17.05. - Komuniké z VV JmKFS z 15.5.2018
17.05. - Komuniké KR č.15 JARO 2018
16.05. - Úřední zprávy JmKFS č.35
15.05. - Výsledky - Mezinárodní turnaj v Bělehradě
15.05. - Doškolení licence C - 7.6.2018 v Drnovicích
15.05. - Nominace U11 - Alexandria CUP 2018 (20.5.2018)
10.05. - Výsledky krajského poháru žáků 2017-2018
10.05. - Úřední zprávy JmKFS č.34
09.05. - Komuniké KR č. 14 JARO 2018
03.05. - Nominace U14 - mezinárodní turnaj v Srbsku 11.5.2018
02.05. - Úřední zprávy JmKFS č.33
26.04. - Nominace U13 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 2.5.2018
26.04. - Nominace U14 (Moravskoslezský KFS - JmKFS ) 3.5.2018
26.04. - O putovní pohár předsedy JmKFS - výsledky
25.04. - Úřední zprávy JmKFS č.32
            ... Archiv
reklama
reklama

Kalendář JmKFS
červen 2018
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30