VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Další úspěch Jihomoravské mládežnické kopané!

Další úspěch Jihomoravské mládežnické kopané! V minulých dnech se reprezentační výběr mládeže JmKFS kategorie U12 zúčastnil pětidenního fotbalového turnaje v chorvatské Vodici.

Pozvání na turnaj bylo součástí vzájemně nastolené spolupráce s fotbalovým klubem GNK Dinamo Zagreb.

Turnaje se zúčastnilo celkem 24 družstev ve čtyřech kategoriích. Chlapci z JmKFS ztratili pouze bod za remízu a ve své kategorii se umístili na 1. místě.

Realizační tým ve složení Václav Dvořák, Marek Pavlík, Josef Dvořáček a Petr Musil si pochvaloval především perfektní přístup k utkáním, nezměrnou zarputilost a obětavost všech hráčů podpořenou technickými dovednostmi.

Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Lukáš Bernatík (mateřský klub FK Hodonín) a cenu pro nejlepšího brankáře získal Kryštof Kostelný (MFK Modřice).

Místopředseda VV JmKFS a vedoucí výpravy Jiří Zorník k turnaji řekl: „Jsem rád, že jsem na vlastní kůži mohl poznat atmosféru takového turnaje. Rád bych vysekl poklonu celému realizačnímu týmu jak perfektně motivoval celý tým k tak skvělým výkonům. Také chválím všechny hráče za vzornou reprezentaci Jihomoravského kraje. Ono dosáhnout v zemi vícemistrů světa takového výsledku je obdivuhodné. Je potřeba také zmínit perfektní organizaci a atmosféru celého turnaje. Klub NK Vodice vše zvládl na jedničku.“

Součástí společenské akce na turnaji byla také beseda s vysokými funkcionáři jednotlivých klubů. Nejvzácnějším hostem byl asi chorvatský internacionál, bývalý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s Olimpique Marseille Alen Bokšič, který vysekl pochvalu našemu vítěznému celku.

Turnaje se zúčastnila v kategorii U11 i fotbalová přípravka Zbrojovky Brno, která se výsledkově a herně také neztratila a obsadila ve své kategorii velmi pěkné 3. místo.


Výsledky U12 JmKFS:

JmKFS - Zagorac Krapina 1:1
JmKFS - NK Vodice 1:0
JmKFS - HNK Šibenik 5:3
JmKFS - OŠ Dinamo Zagreb 07 1:0
JmKFS - OŠ Dinamo Zagreb 08 5:1


JmKFS reprezentovali:

Kupriyanov Alexander
Kořínek David
Zejda Ondřej
Vünsch Kamil
Ferlay Ruben
Čejka Martin
Dobšík Václav
Ivan Dušan
Klíma Daniel
Bernatík Lukáš
Kabát Jáchym
Arifovič Dario
Císař Marek
Kostelný Kryštof
Loskot Dominik
Fadrný Jan
Kříž David
Valenta AdamVytisknout text k článku - Další úspěch Jihomoravské mládežnické kopané! ... Vytisknout - Další úspěch Jihomoravské mládežnické kopané!

Úřední zprávy JmKFS
Kalendář JmKFS
únor 2020
PoUtStČtSoNe
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29