VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Další akce v rámci spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno

Další akce v rámci spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno Pokračující spolupráce mezi JmKFS a Zbrojovkou Brno vám přináší další akce.

Vážení funkcionáři, dovolte, abychom vám oznámili, že vzhledem k úspěšné akci při barážovém utkání FC Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram rozhodl VV JmKFS o pokračování vzájemné spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno. Pro všechny podzimní utkání „A“ týmu FC Zbrojovky Brno bude opět pro členy klubů sdružených pod JmKFS a jeho OFS (platí i pro děti a mládež) umožněn volný vstup.
Sektory R a S jsou pro vás nachystány a pro tuto sezonu bude otevřen i dětský koutek, kde budou různé atrakce v podobě skákacího hradu, malování atd. Vstup bude otevřený vždy hodinu před začátkem zápasu.
Pro zájemce je nutné dodržet následující postup: Fotbalové kluby zašlou seznam uvedených osob opatřený razítkem a podpisem odpovědného funkcionáře k rukám sekretáře JmKFS na email sekretar@jmkfs.cz nejpozději dva dny před termínem zápasu. Seznamy se tedy již nebudou zasílat přes OFS, ale rovnou na sekretariát JmKFS.


Dále je v rámci bližší spolupráce s klubem FC Zbrojovka Brno nachystána i následující akce:

Chodíte darovat krev? Nebo byste rádi začali? Pak si symbolicky červeným písmem poznamenejte do kalendářů datum 4. září! Právě v tento den dorazí Zbrojováci do Fakultní nemocnice Brno v rámci akce „Daruj krev se Zbrojovkou“. Fakultní nemocnice Brno spolu se Zbrojovkou Brno a JmKFS vyhlašuje další ročník akce „Daruj krev“. Ve středu 4. 9. 2019 přijďte na transfuzní a tkáňové oddělení v Bohunicích a pomozte dobré věci.
Hráči Zbrojovky budou na místě zhruba od osmi do jedenácti hodin a v rámci tohoto času budou plnit administrativní úkony, pomáhat v šatně či s občerstvením a samozřejmě psychicky podporovat dárce.
Každý dárce také obdrží dvě vstupenky na utkání s týmem SK Líšeň (předběžný termín utkání je pátek 13. září). A bonus na závěr - všichni ti, kteří zvládnou od 4. září 2019 do 28. února příštího roku darovat krev třikrát, obdrží odměnou VIP vstupenku pro sebe a svůj doprovod na domácí zápas jarní části sezony!
Vzhledem k dopolednímu termínu je pro pracující nutné požádat zaměstnavatele o volno - dárcovství krve je v legislativě České republiky uvedeno v řadě obecně závazných právních přepisů, jejichž společným jmenovatelem je úkon ve veřejném zájmu.

Vytisknout text k článku - Další akce v rámci spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno ... Vytisknout - Další akce v rámci spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno

Kalendář JmKFS
červenec 2020
PoUtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31