VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ:

Ceny Dr. Václava Jíry předány

Ceny Dr. Václava Jíry předány Z důvodu epidemiologické situace byl termín a samotný proces udílení cen Dr. Jíry přesunut v letošním roce do působnosti jednotlivých Krajských fotbalových svazů. Ceny Dr. Jíry se každoročně udělují zasloužilým funkcionářům, kteří se svou prací postarali o rozvoj fotbalu v krajích a okresech.

Výkonný výbor JmKFS se rozhodl uspořádat tuto významnou akci v galerii Knížecího domu v Moravském Krumlově a kromě předání cen Dr. Jíry se při této příležitosti rozhodl ocenit plaketou Jihomoravského krajského fotbalového svazu i další osobnosti, které se velkou měrou zasloužili o rozvoj kopané v Jihomoravském kraji.


Letos byli oceněni:

Plaketou a medailí Dr. Jíry – Zdeněk Jelínek (sekretář OFS Vyškov), Rostislav Řihák (sekretář klubu FC Kyjov 1919), Petr Kotásek (předseda OFS Hodonín)

Plaketou Jihomoravského KFS – Jiří Zorník (místopředseda JmKFS), Zdeněk Leitner (člen VV JmKFS), Lukáš Zelníček (FC Moravský Krumlov), Pavel Mokrý (bývalý předseda ČMFS), Jiří Kučera (trenér), Josef Foltýn (trenér)


Ceny předávali vzácní hosté – Tomáš Třetina (starosta Moravského Krumlova), Jan Grolich (starosta obce Velatice), Karel Jarůšek (fotbalový internacionál), Jindřich Svoboda (fotbalový internacionál), Mario Holek (bývalý reprezentant ČR), Vladimír Kristýn (předseda VV JmKFS).


Výkonný výbor JmKFS gratuluje všem oceněným.


Vytisknout text k článku - Ceny Dr. Václava Jíry předány ... Vytisknout - Ceny Dr. Václava Jíry předány

Kalendář JmKFS
leden 2021
PoUtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31